Opisz swój tygodniowy plan zajęć po niemiecku
Mam zadanie z Przyrody pomóżcie lepsza odpowiedz !. 24 wchodzę na kompa na poł godziny .. W domu odpoczywałam.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Będzie np trzeba napisać plan lekcji na poniedziałek i na czwartek, albo np takie pytanie jakie lekcje masz w piątek?itd.Plany noworoczne po niemiecku określają cele, które zmierzamy zrealizować w przyszłym roku.. Od jutra w autobusie będę spotykała więcej dzieci, które będą w drodze do szkoły.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. aufgestanden - aufstehen - wstawa .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 1,159 wizyt.. Der Tagesablauf - mein AlltagZnajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. 3,582 wizyt.. Jak to wszystko powiedzieć po niemiecku?Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Opisz swój dzień po niemiecku.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. 0 głosów.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Napisz swój dzienny plan zajęć !.

Opisz swój dzień po niemiecku.

deutsch-niemiecki .Jak napisac plan lekcji po niemiecku?. Nawet nie zauważyłam kiedy.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Proszę pomóżcie mi w zadaniu !. Przeważnie ludzie chcą zmienić swoje życie i np. rzucić nałogi, schudnąć, uprawiać sport, spędzać więcej czasu z rodziną, studiować, zmienić pracę, więcej czytać itp. 23 myję się .. 1 odpowiedź.. Co wiąże się z mniejszą ilością miejsca dla mnie.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Bo mam jutro kartkówkę z niemieckiego.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. np. o 7 wstaję, o 7.30 jem sniadanie .itp Proszę też tekst po polsku Zgłoś nadużycie.. Nach dem Lyzeum möchte ich Medizin studieren.jak spędziłam wakacje po niemiecku Przydatność 75% Opisz swój jeden dzień po niemiecku zyczenia z okazji emerytury; Opisz swój problem po Niemiecku jaki bandz: Opisz swój problem po Niemiecku jaki bandz tak ok. półtora strony w zeszycie czekam na szybką odpowiedz że nie przesiedzę całego dnia przed komputerem.Forum Pomoc językowa - tłumaczenia - Prosil bym o przetlumaczenie tego tekstu lub troche go przerobic tak żeby bylo ok chodzi o zaliczenie na ocene 4 :) z gory dziekuje za poPrzykłady użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Opisz swój pokój po niemiecku.

Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planE-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. O 22 poszłam spać.. jw2019 jw2019 .Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Jak opisać swój dzień po niemiecku?. O szkole pisałam już na Sofie w poprzednich latach.. zadanie dodane 12 grudnia 2013 w Język niemiecki przez użytkownika 84685 (0) [Szkoła podstawowa] niemiecki; rodzina; 1; klasa; gimnazjum +3 głosów.. Zjadłam obiad.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Podałam Ci ciekawe słownictwo związane ze szkołą […]Napisz swój tygodniowy plan zajęć po niemiecku.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 0 ocen .. 19 po 19 wchodzę na kompa .. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Opisz po niemiecku swój plan dnia minimum 130 słów, nie z google translator..

!Opisz rodzinę po niemiecku .

; ) Z góry dziękuję.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej wJuż jutro rozpocznie się nowy rok szkolny.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła .Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 2015-04-28 18:28:18 Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku ?. Chodzi mi o jakieś przykłady jak jakieś macie.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Pomóżcie !. Czy mógłbyś tak dostosować swój plan zajęć, by wyruszać do służby wtedy, gdy możesz spotkać najwięcej ludzi?. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Po południu poszłam do domu.. Jak te wakacje szybko śmignęły!.

Plan tygodnia po niemiecku pline.

Zrobiłam zadanie domowe.. Z góry Wielkie dzięki.. 2 Zobacz odpowiedzi Odpowiedź ..Komentarze

Brak komentarzy.