Sprawdzian akademia pana kleksa
Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. O ile kuchnia pana Kleksa, sposób prowadzenia lekcji i wiele innych wtków to wspa-jestem w Akademii pana Kleksa.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Szukaj.. - seria dostosowana do nowej podstawy programowej, przeznaczona jest do nauczania języka polskiego w klasach 4-8 szkoły podstawowej.. Przekonaj się sam!. Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14.. "Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury.. Obudowa metodyczna z kartami pracy, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Andrzej Surdej, Beata Surdej, Podręcznik , 23,30 zł, podręczniki i pomoce naukowe do wszystkich klas.. Testy \Oczy pana Kleksa są jak świderki i, gdyby nie binokle, które je osłaniają, na pewno przekłuwałby nimi na wylot.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Przetrwanie na NIE!J.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyNOWE Słowa na start!. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa".. 17 pytań.- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa..

"Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury.

W co przemienia się pan Kleks na końcu książki?. Serwis zamknięty.. 4.Lektury dla klas 4-6.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!. Bardzo polecam!. Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )?. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. Akademia mieści się w samym końcu ulicy Czekola-dowej i zajmuje duży trzypiętrowy gmach, zbudowany z kolorowych cegiełek.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15.AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.docNOWE Słowa na start!. NOWA GRA.. Pan Kleks przechowuje tam swoje sekrety.. Skomentuj.. Zauważyłem, że przeleciałem już ponad murem Akademii pana Kleksa, spodziewałem się, że zobaczę teraz z góry wszystkie sąsiednie bajki, do których tyle razy przedostawałem się przez furtki w parku.Akademia pana Klek-sa kryje w sobie jednak pewn trudno dydaktyczn: otó zakoczenie utworu to zwy-cistwo zej, bezdusznej lalki i nie tylko koniec Akademii, ale te uczynienie z niej tylko opowieci, w któr uwierzyo za suchane i zaczytane dziecko..

Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej .

Infirmeria dla chorych.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto.. W ciekawy i przystępny sposób wprowadza uczniów w świat literatury, kultury i języka.a) do przyjaciela Pana Kleksa b) do Mateusza c) do golarza Filipa d) do fabryki dziur i dziurek 13.. Akademia mieÊci si´ w samym koƒcu ulicy Czekoladowej i zajmuje du˝y trzypi´trowy gmach, zbudowany z kolorowych cegie∏ek.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Na trzecim pi´trze przechowywane sà tajemnicze i nikomu nie znane sekrety pana Kleksa.. Tajny pokój, gdzie uczniowie spędzają wagary.. Opowiadanie twórcze o wakacjach - w zeszycie do ćwiczeń redakcyjnych.. PRACA (pozostałe zadania - na bieżąco w zeszycie przedmiotowym) TERMIN 1.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Koza, gdzie trafiają niesposłuszni chłopcyAkademia Pana Kleksa Sprawdzian Nowa Era najnowsze ogłoszenia kupię sprzedam ogłoszenie Akademia Pana Kleksa Sprawdzian Nowa Era ofertyZeszyt zawiera zestawy ciekawych, inspirujących poleceń do lektur obowiązkowych i wybranych lektur uzupełniających..

, Język polski , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , dlanauczyciela.plLektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. wrzesień 2.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. polski - KLASA 4 A Lp.. 2.Wygląd pana Kleksa można określić jako: a) zwykły i przeciętny,Lektura Akademia Pana Kleksa Sprawdzian Nowa Era najnowsze ogłoszenia kupię sprzedam ogłoszenie Lektura Akademia Pana Kleksa Sprawdzian Nowa Era ofertychemia-nowej-ery • Chemia Nowej Ery • pliki użytkownika JustineJag przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Przekonaj się sam!. doggyster 2 lata temu.. Jan Brzechwa "Akademia Pana Kleksa" 1.Przedstawiony fragment „Akademii Pana Kleksa" to: a) opowiadanie, b) plan wydarzeń, c) opis postaci..

Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!AAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa.

Udostępnij.. Dyktando ortograficzne - pisownia wyrazów wielką i małą literą.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Nikt nie ma prawa tam wchodziç, a gdyby nawet komuÊ zachcia∏o si´ wejÊç, nie1.. Pomaluj świat od nowa i poznaj piosenkę, siostrę Twojego serca!. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt