Sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy klasa 5
Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Życzę miłego rozwiązywania.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. FunTest.pl.. Nie było w powieści Kalego.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Inne tryby testu.. nie nazywał Jej.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. OTWÓRZ (HTML5).. Pytania zawarte w teście.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. 8.W pustyni i w puszczy - test z lektury - Henryk Sienkiewicz; Test z lektury: W pustyni i w puszczy - Henryk Sienkiewicz; W pustyni i w puszczy - test - Henryk Sienkiewicz; Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test - C.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Szczegółowy test z lektury..

Test dla czytelnika lektury W pustyni i w puszczy.

S. LewisW pustyni i w puszczy - opracowanie lektury drukuj.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczyTest do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Załóż własny blog!. skontaktuj się z nami.. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. S. Lewis; Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test z lektury - C. hasło login.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.W pustyni i w puszczy - Henryk Sienkiewicz; Wybrane mity greckie, w tym mit o powstaniu świata oraz mity o: Prometeuszu, Syzyfie, Demeter i Korze, Dedalu i Ikarze, Heraklesie, Tezeuszu i Ariadnie, Orfeuszu i Eurydyce .. Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.4.. Pobierz.. Szukaj.. Wszystko jest realistyczne, choć przebycie przez dwójkę dzieci ponad czterech tysięcy kilometrów w ciągu zaledwie kilku miesięcy i przeżycie .-podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży..

Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.

Szukaj.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. 2.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. W jaki sposób dzieci wysyłały wiadomości o tym, że żyją i o miejscu swego pobytu?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Z dużej litery Baobab|W Baobabie|W baobabieZgłoś błąd; Przez pustynię .. podróżowały dzieci.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. 1. jacy byli główni bohaterowie?. 5.0 / 5 (1 głos)"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Załóż konto Nie pamiętasz hasła?. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..

... Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.

Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.. Nie ma tam elementów fantastycznych.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.to jest test dla ucznie 5-tej klasy sprawdź swoje umiejętności w teście W PUSTYNI I W PUSZCZY =D.. Rozwiąż test.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Nie było .W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. 6. Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Klasa 6 .Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!. LEKTURY UZUPEŁNIAJĄCE klasa 4-6. obowiązkowo dwie w każdym roku szkolnym.Lektury.. Usunąć ten komentarz?. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jakoW jakim drzewie zamieszkały dzieci?. Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl.. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury .. Klasa 6.. Gatunek literacki W pustyni i w puszczy to powieść przygodowa dla dzieci i młodzieży.. Tak lub Nie z dużej litery TakZgłoś błąd; Co ukąsiło panią Olivier?z dużej litery SkorpionZgłoś błąd ..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap podróży)?. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. OTWÓRZ (HTML5).. to jest test dla ucznie 5-tej klasy sprawdź swoje umiejętności w teście W PUSTYNI I W PUSZCZY =D.. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Wstaw jej nazwę w miejsce kropek LibijskąZgłoś błąd; Czy Staś i Nel wzięli ślub?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 .. dorotkar / LEKTURY / SPRAWDZIANY / W PUSTYNI I W PUSZCZY / W PUSTYNI I W PUSZCZY - pytania.doc Download: W PUSTYNI I W PUSZCZY - pytania.doc.. strona główna .. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Witaj na stronie Quizz.pl.. Rozwiąż test!Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Są rzeczy, które też możesz otagować Test w pustyni i w puszczy klasa 5?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt