Napisz swój plan dnia po niemiecku w czasie perfekt
Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.. Po zajeciach wracam o domu.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Czas przeszły Perfekt jest czasem przeszłym złożonym.. Przydatność 70% Opis dnia w czasie .Potrzebuje 15 zdań w czasie Perfekt o pierwszym dniu w szkole (tym z podstawówki), a z racji tego, iż nie wiem jak się za to zabrać proszę Was o pomoc.. O 21 jem kolacje.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. PILNE BO NA JUTRO!. Relacja kursu językowego w Niemczech (czas przeszły) / ein Bericht aus dem Sprachkurs in Deutschland .. Pierwszy dzień w szkole był wspaniały 2.. Było dużo dzieci i rodziców 4 Nauczyciele byli mili 5.Napisz swój plan dnia w czasie przeszłym (perfekt) po niemiecku.. Mój plan dnia 23.00 kładę się spać 7.45 ubieram się, make up, myje zęby itp. 7.55 szkoła (mam 2,5 minuty drogi) 14.00 trening 22.00 spacer z psem 22.05 zakupy 22.15 komputer 22.30 trening z psem typu agility 22.45 prysznic W sobote lub niedziele wolne na kompieOpowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Zjadłam obiad.. Po południu poszłam do domu.. Z góry dziękuję;) Rok temu wybralliśmy się z klasą na wycieczkę szkolną do okolic Lublina..

... Napiszecie mi swój opis dnia po niemiecku ?

Opis wakacji w Perfekcie / meine Sommerferien im Perfekt.. 2012-03-27 18:39:28Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Do szkoły wychodze o 7.20. opis dnia opis planu dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku z porami dnia opis dnia niemicji Opis dnia na praktyce napisz po niemiecku swój plan dnia.Przykładowy opis dnia po angielsku.Napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt.. Zwiedziliśmy tam między innymi pałac w Kozłówce który zafascynował nas swoimi zdobieniami.. 5.Wczoraj umyłam naczynia.. Składa się z dwóch części: a) z czasownika posiłkowego (haben lub sein), który odmienia się i stoi w zdaniu na miejscu orzeczenia; b) z imiesłowu Partizip II, który stoi na końcu zdania.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku?. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. 2012-03-14 18:25:29; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Potem mam czas wolny.. 82% Opis dnia w czasie .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. 25 kwietnia 2010 Odsłon: 21 675 3 komentarze.. To świetny wstęp do stawiania dalszych kroków w nauce języka niemieckiego!.

...Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.

Ubrałam się i poszłam na śniadanie, zaś po nim zrobiłam sobie przerwę, żeby pograć na komputerze.Perfekt=czasownik posiłkowy+Partizip II 1.. -Plany na najbliższą przyszłość (We're going to the theatre on Sunday .Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. 1.Wczoraj sprzątałam swój pokój.. 3.Wczoraj umyłam rower.. Musze to napisac w ten sposób: Wstaje o godz 6.00. potem myję sie o 6.10 i jem śniadanie o 6.30.. itp. Musi to być w czasie teraźniejszym.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Zapraszamy także do innych naszych lekcji: dni tygodnia po niemiecku, miesiące po niemiecku oraz meble po niemiecku.Witam wszystkich mam do napisania mój plan dnia po niemiecku.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Ich bin um 6 Uhr aufgestanden.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Podaj miejsca w których zwykle jadasz poszczególne posiłki i uzasadnij ich wybór.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz swój plan dnia..

W między czasie znajduję czas na naukę.

Jak uczyć się niemieckiego?. Zjadłam obiad.. Słucham muzyki i gram w gry komputerowe.. Napisz komentarz Anuluj.. W domu odpoczywałam.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Przeważnie przed 12 idę spać.Czas przeszły Perfekt jest czasem złożonym - skałada się z czasownika posiłkowego haben lub sein w czasie teraźniejszym, które są odmieniane oraz z imiesłowu czasu przeszłego (Partizip II), który jest formą nieodmienną i występuje (w zdaniach oznajmujących i pytających) na końcu zdania.W celu opracowania planu renowacji konserwatorzy zabytków i konstruktorzy przeprowadzili w Grossmarkthalle w latach 2005-2007 szczegółowe analizy i próby konserwatorskie.. O 19 oglądam telewizje.. Jak możecie to wytłumaczcie mi jak tworzy się zdania oznajmujące w czasie przeszłym perfekt.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.. Wszystkim spodobało się w nim biurko posiadające około 1000 .Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku..

/ Wie soll man ...10 zdan w czasie przeszłym po niemiecku!!!!!

oglądam ulubione seriale .Proszę was przetłumaczenie tego tekstu w czasie przeszłym Perfekt na niemiecki.. Codziennie wstaję o6rano.. napisz list do kolegi ow czasie przeszłym o moim przyjeciu urodzinowym Przedmiot: .. -Czynność tymczasowa (He's staying a hotel at the moment.). Pamiętam, że mama była tam za mną 3.. Kto by mi przetłumaczył na niemiecki ten plan dnia?. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. 4.Wczoraj obrałam ziemniaki.. Po południu poszłam do domu.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Określ ilość spożywanych posiłków w ciągu dnia i podaj czas ich spożywania .. Nie piszcie nic skomplikowanego bo chodzę dopiero do 1 gim :), jakieś 15 zdań powinno .Pomożecie napisać opis dnia po niemiecku?. "Wstałam około godziny piątej nad ranem, bo obudziło mnie szczekanie sąsiedniego psa.. W domu odpoczywałam.. 2.Wczoraj nakarmiłam chomika.. Tworzenie Partizip II dla czasownikó regularnPrzykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. O 21 czytam książki jedna godzina.. Zebym umiał sam napisac cos w czasie perfekt bym to zrobił ale ze ja od kad sie ucze j.niemieckiego nic z niego nie umiem bo trafiam na "fajnych" nauczycieli to nie moja wina bardzo prosze jeszcze raz o przetłumaczenie tego tektsu gdyz jest on mi pilnie potrzebny bo nagle zmienil sie nauczyciel od .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. poleca 75 % .. 81% Opis pokoju po Niemiecku; 85% List prywatny..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt