Wypracowanie jak będzie wyglądał świat za 20 lat
Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.świat za 20 lat: - ludzie będą mieli latające samochody - nie będzie szkoły - będą gadające zwierzęta - wynajdą lek, żeby żyć do 300 lat - każdy będzie sławny - nie będzie czegoś takiego jak "bieda"Spytajcie Billa Gatesa, skoro w 1985 roku wiedział, jak będzie wyglądał 2015, to pewnie też wie teraz, jak będzie wyglądał 2050.. A wszystko dlatego, że każdy jest bardzo ciekawy, jak nasz świat będzie wyglądał za 1000.Przyszłość jest trudna do przewidzenia, ale spróbujmy zabawić się w jasnowidzów.. Dwadzieścia lat temu wystartowała wyszukiwarka Google, a Polska negocjowała wejście do Unii Europejskiej.. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. Więc wydaje mi się, że każda osoba w klasie będzie miała inne zdanie na ten temat.. Rozwój nauki i technologii jeszcze się jednak nie skończył i wciąż czekają nas niezwykłe odkrycia.. Najpierw życie codzienne.. Komputery jako takie znikną, bo będą wszędzie i nigdzie jak dziś elektryczność i woda.. To nasze mózgi każą nam siedzieć na Facebooku.To już za 60 lat, nawet bez genetycznej rewolucji dzisiejsi studenci tej chwili dożyją..

Tak będzie wyglądał świat w 2045 roku.

a oni tutaj Polska za 20 lat.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Wszystko zależy od naszych decyzji, które podejmiemy teraz.Jeśli świat będzie jeszcze istniał - bo tak naprawdę nic nie wiadomo - to będzie naszpikowany elektroniką, ludzie niczym roboty będa wykonywać różne czynności, za przyjaciół będę mieć cyborgi.. więc ja myślę że za 50 lat świat nie będzie taki jak teraz ( fajny ) .Samsung stara się przewidzieć przyszłość, a konkretnie to, jak będzie wyglądał świat za 100 lat.. i będę latające samochody !Jeśli chodzi o przyszłość ludzkości, istnieje wiele wersji i teorii.. Jak by nie patrzeć, ma i za co, i po co kreować swoje .Amerykański "Newsweek" pisze, jak będzie wyglądał świat w 2050 roku Data publikacji: 06.01.2015, 18:33 Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018, 18:25Jak będzie wyglądał świat za 100 lat?. Podwodne miasta i drukowane jedzenie Data publikacji: 04.05.2016, 15:51 Ostatnia aktualizacja: 09.05.2016, 09:40Tak będzie wyglądał świat za 20 lat - skopiują nasze mózgi.. Kolejne wieki i tysiąclecia są zbyt odległe, by zaprzątały nasze myśli.. Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat..

Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat.

że za 50 lat komputery będą posiadały siłę twórczą, a człowiek nie będzie jedyną istotą .Moim zdaniem za 20 lat świat będzie dużo bardziej rozwinięty jak teraz, każdy będzie miał pracę i zniknie kryzys.. 2010-07-27 23:18:48; Załóż nowy klub .. 1.Jak według Ciebie świat będzie wyglądał w przyszłości?. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. Mnie osobiście wydaję się, że nie będą istniały kraje słabo rozwinięte, biedne, z dużą ilością analfabetów i ogólnie pełne niedouczonych ludzi.Oznacza to, że lata takie jak rok 2015, kiedy pokrywa lodu morskiego była najniższa w historii, staną się powszechne.. „Jednak niezależnie od tego, jak nasz świat będzie wyglądał za 30 lat, już teraz powinniśmy zacząć .Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.. Zobacz również: Przepowiednia z Tęgoborza .. USA stracą pozycję .Jak bedzie wygladal swiat za 20 lat?. Dane w chmurze będą podążały za nami - zawsze obecne ale niezauważalne.Ja za 20 lat.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. komputery będę bardzo nowoczesne może sterowane za pomocą dźwięku.. Coraz więcej zielonych obszarów pójdzie do wycinki pod budowę nowych miejsc mieszkalnych.. Dzisiaj Google wie już o nas więcej niż nasza najbliższa rodzina a Unię opuszcza jeden z jej założycieli.Cyberprzestępcy z pewnością zrobią wszystko co w ich mocy, aby wykorzystać postęp w dziedzinie IT do własnych, szkodliwych celów"..

Według ...Jak będzie wyglądać życie w Polsce za 20 lat?

Jeśli wierzyć najnowszemu raportowi Koreańczyków, będziemy żyć w podwodnych miastach, mieć własne osady na Księżycu, a na wycieczkę dookoła świata wybierzemy się z całym naszym domem.Wypracowania.. Wypracowanie Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy.. Prognozy amerykańskiego wywiadu 11 gru 12 19:31 Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.. Prawo Moora mówi, że ich zdolność obliczeniowa podwaja się co 18 miesięcy.. Cóż, nie powiem, żebym tak chciał to widzieć, ale: jeśli rozwój technologiczny nie skoczy nagle o pierdyliard % (w stylu energia za darmo itp.), to politycznie świat będzie oficjalnie podzielony na kilka głównych stronnictw (ameryki, unia europejska, rosja & kraje post/semi-kom., japonia, 3-ci świat i reszta turystycznych .W ciągu ostatnich 50 lat sposób, w jaki funkcjonują ludzie uległ ogromnym zmianom.. Japoński miliarder, szef firmy SoftBank i twórca największego na świecie funduszu inwestującego w technologie, Masayoshi Son uważa, że superinteligencja zostanie stworzona w ciągu 30 lat, do 2047 (i będzie miała poziom IQ 10 000).. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty.. Do 2050 roku Grenlandia w okresie letnim może być pozbawiona lodu.O tym, jak będzie wyglądał dorosły świat dzisiejszych dzieci, wiele da się wyczytać z prognoz GUS..

Poznajcie kobietę, która wie, jak będzie wyglądał świat za 4 tysiące lat.

Opis.. Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. Matka i córka wyglądają jak siostry.. - powiedział Aleksander Gostiew, główny ekspert ds. bezpieczeństwa, Kaspersky Lab.. Także stworzą sztuczne zwierzęta.Myślę, że rzeczą prawie nie możliwą jest przewidzieć jak będzie wyglądał świat za sto lat.. Także stworzą sztuczne zwierzęta.Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Jak będzie wyglądał świat za 20 lat?. Bicie pismackiej piany i to na łamach jak się zdaje .. "jak chcielibyście, żeby wyglądał świat za 50 lat?". Prezentujemy najciekawsze prognozy futurologów - jak będzie wyglądać nasza rzeczywistość za 10, 20 i 30 lat?Tech Insider podjął się próby przewidzenia, jak będzie wyglądał człowiek przyszłości za 1000 lat News / YouTube 09.05.2017 Szymon Radzewicz 09.05.2017Jak będzie wyglądać świat w 2064 roku?. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. KOPIUJ LINK..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt