Napisz 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku
O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Zadanie jest zamknięte.. będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. She is tall and slim.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Opis rodziny po niemiecku - tymi słowami możesz opisać rodzinę.. zadanie dodane 24 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika Patrycja22 ( 10 ) [Gimnazjum] rodzinaHobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 80% - głosów: 10W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Napisz 10 zdań o swojej rodzinie..

Z góry dziękuję !Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.

Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictw…Mój brat nazywa się Jan Kowalski, ma 10 lat, mieszka razem ze mną i rodzicami.. Ma na imie Alicja.. 2021-01-13 15:04:48 Przeczytaj zdania i zdecyduj czy są poprawne czy nie jeśli nie to popraw.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. O 19 wracam do domu.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Treść zadania.. Wtedy tata siada w swoim fotelu i czyta .„Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. Chodzi do klasy III Szkoły Podstawowej im.. Powinno ich być min.. Patrzę na niego i widzę twarz, o trójkątnym kształcie, duże, piwne oczy, które pasują.. Tata jest policjantem.. Dodaj do ulubionych Drukuj.. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim..

2020-12-31 14:48:3515 zdań o sobie po niemiecku.. Proszę napiszcie 15 zdań.

Ale proszę aby to było napisane teraz a nie skopiowane z innego zadania, ponieważ potrzebuję takiej pracy której nikt inny nie będzie miał ;) Plagiaty zgłaszam !. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. 12 i wszystkich trzeba spróbować.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Cała rodzina ubiera choinkę.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Przykładowy opis rodziny po angielsku.. Prezenty przynosi Mikołaj.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Napisze po niemiecku 10 zdań o swojej.. - rozwiązanie zadania.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Po szkole; Szukaj; Gimnazjum » Język niemiecki.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. 2009-02-16 17:28:58 napisz 5-6 zdan po niemiecku i je mi przedtumacz 2009-10-02 19:12:32 Napisz 10 zdan po angielsku w czasie present simple o swojej rodzinie co robi mama codzinnie itp. 2012-09-18 16:32:04napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku.. - rozwiązanie zadania .. napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku pilnee..

Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie ...Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.

Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Wszyscy razem śpiewają kolędy.. Mama ma na imię Jenny.Codziennie po pracy mama zawsze ma dla nas czas i potrafi się z nami dobrze bawić.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Święta Bożego Narodzenia po niemiecku.. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca.. Po pracy tata jest bardzo zmęczony i nie zawsze ma dla nas czas.. Krzysztofa Nowaka w Pacanowie.. Bardzo lubi malować.. I jeśli mogę prosić to, żeby po polsku też było napisane ;)Napisz blog 100-130 slów czy Electric cars good or bad?. Pomocy !. Jem śniadanie i się ubieram.. .Zawody po niemiecku przydają się głównie w dorosłym życiu, począwszy od CV po niemiecku aż po opis osoby po niemiecku.Praca jest częścią życia niemal wszystkich ludzi, a zawód przez nich wykonywany częścią ich stylu bycia i osobowości.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym..

Najpierw napisz jak sie nazywasz i ile ty masz lat nastepnie ile masz rodzenstwa.

2010-02-06 09:54:47 Poszę o pomooc.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników:Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz 20 zdań o swojej rodzinie po niemiecku .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Odpowiedz na pytania.. opisz rodzenstwo jak sie nazywaja i po ile maja lat pozniej przedstaw swoich rodzicow jak sie nazywaja i czym sie zajmuja .Już o 7 wstaję.. Cześć!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt