Przeczytaj dialog i napisz zdania elena mum
Wybierz poprawną odpowiedź.. Pierwsza litera każdego z nich została podana.. Przeczytaj na głos.. 1 jeszcze raz.. Mama pyta się rano jak ci się podobał film.. 105 Przeczytaj tekst, wybierz poprawną odpowiedź (a, b lub c).. Napisz w zeszycie jakie to miejsca i wypisz wyrazy, które pomogły ci określić te miejsca.. 3.1 Przeczytaj zdania i zaznacz: prawda lub fałsz .. Wybierz 4 zawody i napisz o nich w zeszycie zdania, w których wymienisz obowiązki do tych zawodów przypisane.. Przeczytaj wypowiedzi dwóch osób mówiących o swoich miejscach pracy.. 104 Napisz zdania w czasie Past Simple o tym co robiła Amy i Elena oraz czego nie robiły.. 6 - przeczytaj dialog Eleny i Anastazji, a potem uzupełnij tabelkę: przeczytaj zdania oparte na dialogu i wstaw (V) przy imionach Elena/Anastazja, zdecyduj która dziewczynka lubi wykonywać tę czynność.. Spróbuj dostrzec różnice kulturowe.. Ex 16 - Przeczytaj zdania i podaj na głos numery postaci ze zdjęć, do których te zdania się odnoszą.. Zeszyt ćwiczeń p.24 .. 5- zwróć uwagę na poniższe słowa: I think- sądzę, uważam.. Wykonaj ćw.. Byłaś wczoraj w kinie.. Wykonaj ćw.. od Zachajsrodzicow18 01.03.2019 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź .Latem Elena pojechała na wakacje ze swoimi rodzicami.. Numerki zdań pasują do numerków obrazków.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki zgodnie z informacjami w zadaniu 11 3..

Przeczytaj dialogi i napisz zdania.

5 - uzupełnij zdania czasownikiem (lubić) we właściwej formie 3.. Przepisz to zdanie do zeszytu i napisz, co mówią o swoich posiłkach Sunil i Kelly.. 1 jeszcze raz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Sprawdzian z angielskiego klasa 6 unit 3.. 2 Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Ci, którzy znają już niemiecki, będą mieli okazję przećwiczyć fleksję, użycie czasów i deklinacji w różnym kontekście, w oparciu o starannie dobrane zdania, bardziej rozbudowane gramatycznie i słowotwórczo.. Co jesz na śniadanie?). środa.. 8 - napisz co lubią robić wymienione osoby.Przeczytaj dialog i napisz zdania Pobierz png.. Hello, hello:) Podręcznik p.. Pomocy mam sprawdzian do zrobienia do 16 był bym wdzięczny za co kolwiek.. 4 Dopasuj zdania do nagłówków.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. dangerous- niebezpieczny.. Proszę wysłuchać i przeczytać dialog "We're meeting at six o'clock" ( plik dźwiękowy w załączniku).. Popatrz na rysunki, przeczytaj i podkreśl właściwą odpowiedź (zgodnie z rysunkami) • Karta pracy 2.. Wykonaj zadania z kart pracy (można wydrukować lub przepisać do zeszytu) • Karta pracy 1..

Popatrz na obrazek i napisz zdania.

2 My mum is cooking dinner.Teraz przeczytaj zdania we fioletowej ramce pod zad.. Wykonaj ćw.. 2 Look and circle.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przeczytaj zdania i napisz, którego kraju one dotyczą Anglii czy Szkocji.. very- bardzo Wybierz trzy sporty z plakatu i napisz 3 zdania, tak jak w przykładzie poniżej: I think that dodge ball lis a bit dangerous.Przeczytaj teksty i uzupełnij zdania właściwymi imionami.. Kierując się podpowiedziami (x - przeczenie, + zdanie twierdzące), napisz zdania twierdzące i przeczące na temat wakacji Eleny.. 2 str. 101 do zeszytu - rozszyfruj anagramy (wskazówka - wyrazy te znajdziesz w tekście)1.. Przepisz pytania do zeszytu i przetłumacz.. Uzupełnij tekst czasownikami z ramki.. (O której jesz śniadanie?. Odpowiedzi do poprzedniej lekcji:02.12.2020r.. CD 1.10 Posłuchaj i napisz.. oo 2 Uzupełnij zdania o rodzinie z ćwiczenia 1.. - Jem śniadanie o siódmej.). Dad can't 2 cupcakes,Przeczytaj, co mówi Layla.. Zakreśl a, b lub c. a b c 3 Przeczytaj dialog z ćw.. Popraw poniższe zdania wypowiedziane przez Lily.. 104 Napisz pytania i krótkie odpowiedzi w czasie Past Simple..

104 Uzupełnij dialog zdaniami a-d.

Opowiedz jej o czym był w kilku zdaniach: Te film was great, mum!. 2 Przeczytaj przykład i napisz cztery zdania o nosorożcu.. Proszę przepisać do zeszytu podane słówka i zwroty i przetłumaczyć z pomocą słowniczka w podręczniku Lesson 7.2 str.103: Remember?. Lesson 2: 2 Uczniowie zakreślają w dymkach właściwe słowa zgodnie z rysunkami.. Ex 13 - Wpisz wyrazy z ramki w odpowiednie zdania.. EX.5 Napisz pytania i krótkie odpowiedzi: Has Judy finished her homework?. Teraz obejrzyjcie ten filmik.Przeczytaj tekst ze str. 101 dotyczący świętowania Nowego Roku w Anglii i Szkocji.. Następnie uzupełniają zdania o sobie i ilustrują je rysunkiem.. Do powtórzenia wrócimy po przerwie wiosennej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt