Sprawdzian w pustyni i w puszczy pdf
Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany W pustyni i w puszczy .Książka do pobrania za darmo w formacie PDF: POBIERZ [PDF] W pustyni i w puszczy do pobrania: INSTRUKCJA JAK POBRAĆ EBOOK Cześć z racji tego, że prowadzimy tę stronę za darmo jedyne co mogliśmy zrobić aby się utrzymać to wprowadzić reklamy.. Życzę miłego rozwiązywania.. w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd Ile lat miał Staś?. Jakie miejsce nazwano Krakowem?. Zablokuj Zgło.. Nie było ich w powieści.. Dlatego przed pobraniem każdego ebooka należy się zarejestrować w programie Empik.W pustyni i w puszczy; Nauka: W pustyni i w puszczy Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.. Rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło złożone z liter zapisanych pionowo w 16.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Test znajomości lektury - W pustyni i w puszczy.. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia.. Kubwa" - tak w swoim języku Kali nazywał Stasia..

„W pustyni i w puszczy" 15.

Rozpocznij quiz.. TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel?. W roku bił się bez wytchnienia w ciągu edenastu miesięcy.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.te przymioty w wysokim stopniu i w znaczne części im właśnie zawdzięczał obecne swe wysokie stanowisko.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Test z lektury Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy" REKLAMA.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy; Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy"W pustyni i w puszczy'' Twój wynik: 70 na 70 pkt Dziękujemy za zabawę i udział teście!. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.„W pustyni i w puszczy" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -w-pustyni-i-w-puszczy-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. nie nazywał Jej.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie..

Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.

Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /.. Aktorat mam sprawdzian z tej lektury xd ️😘 .TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 36032 razy.. Jakie nazwisko miała Nel?. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY „W PUSTYNI I W PUSZCZY" .Henryk Sienkiewicz, W pustyni i w puszczy Opracowanie: Anna Murdzek, Joanna Piasta-Siechowicz Scenariusz - plik pdfHenryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. 14Zgłoś błąd Ile lat miała Nel?. Rozpocznij test Tagi.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Następnie ranny, wzięty do niewoli i skazany na Sybir, uciekł z głębi Ros i i przedostał się za granicę.W pustyni i w puszczy (H.Sienkiewicz) Akcja powieści zaczyna się w roku 1884 w Port Said rozmową 14-letniego Polaka Stanisława Tarkowskiego i jego towarzyszki, 8-letniej Angielki Nelly Rawlison..

Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test z lektury.

Ej ktoś wie jakie były pytania na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy proszę .Test z lektury: „W pustyni i w puszczy".. 8Zgłoś błądDajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. ZAMKNIJ X. Streszczenia.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Na tę chorobę zachorowała Nel.. Rozmawiają oni o aresztowaniu żony sudańskiego dozorcy Smaina - Fatmy i jej dzieci przez Anglików.W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Podobne działy .W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Odpowiedz.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Na stronie używamy cookies.. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap .Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I..

"W pustyni i w puszczy" - test znajmości lektury.

Serwis zamknięty.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY' 1.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też.Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści.. STRONA 3.. #wpustyniiiwpusczy #lektury #lekturyszkolne #sienkiewicz #henryksienkiewicz.. Zaloguj się.Załóż konto .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. 2 Rozdział pierwszy Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.W pustyni i w puszczy ukazywała się w odcinkach w „Kurierze Warszawskim" w latach 1910-1911, po raz pierwszy jako całość została wydana w 1911 roku.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Rozwiąż test!Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Załóż konto Zaloguj się.. Jakimi zwierzęciami byli Saba i King ?. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Nie było w powieści Kalego.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt