Sprawdzian z opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa
Autorka pochodzi z: Magia_Tajemniczej_Narnii.republika.pl Ania-Łucja z Narnii.. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Wszyscy mieszkańcy Narnii z utęsknieniem czekają na powrót prawowitego władcy, Lwa Aslana, który uwolni ich od panowania okrutnej czarownicy.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .Opowieści z Narnii Lew Czarownica i Stara Szafa.. Podaj swoje imię: Jak nazywa się najmłodszy osobnik z rodzeństwa?. W pierwszym świecie pokazana jest wieś angielska w czasie wojny wraz z jej krajobrazami oraz obraz starego dużego domu, w którym mieszkał profesor oraz wielka szafa, z której jest przejście do drugiego .Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa (2005) The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe - Film powstał na podstawie popularnej serii książek dla dzieci autorstwa.Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa"..

Lew - uosabia dobro, ale też siłę, czarownica - uosabia zło.

_____ Kto uwolnił Lwa z więzów ?. - kanały z cytatmi z książek i osobno z piosenek, filmów, seriali itp. - specjalne role (rola swojej ulubionej książki i ulubionego gatunku literackiego) - poziomy i rolę za poziomy - Bota muzycznego i specjalny kanał Radyjko - kanał do omawiania ekranizacji książek - kanał z e-bookami do pobraniaOpowieści z Narni.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.Witaj na stronie Quizz.pl.. Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Szukaj publikacji.. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.. Komponenty za darmo; Pomoc; Załóż konto; reklama.. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w lesie?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a ... Narnii.

To jest pierwsza część Narnii.Rozwiąż ten FunTest a dowiesz się czy znasz Narnię PS.Proszę dawac komentarze.. Postać to zdecydowanie negatywna, która nie cofnie się przed niczym, by zachować władzę.. Co było znakiem rozpoznawczym bobra?REKOLEKCJE Z NARNII: odc.1 "Stara Szafa" .. Publikacje nauczycieli .W tej niezwykłej krainie, za sprawą rządów Białej Wiedźmy (Tilda Swinton), trwa wieczna zima.. Sprawdź się!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.C.S.. W rekolekcjach wykorzystano fragmenty filmu "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" w reżyserii Andrew Adamson'a z 2005 roku .. "Opowieści z Narnii.. Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1. opowieści z narnii test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" Tagi dla tego testu: opowieści z narnii test 4free.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Recenzja Opowieści z Narnii; 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Rozwiąż test i sprawdź!Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Kto był ich pierwszym przewodnikiem w Narnii?.

Lew, czarownica i stara szafa"76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.

Dzieci nie przypuszczają nawet, jak wielką rolę odegrają w walce z siłami zła.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Stara szafa - to przejście do innego świata.Moją przyjaciółką nie mogłaby być Biała Czarownica.. Ta osoba to postać z jednej z części cyklu „Opowieści z Narnii", którą napisał Clive Staples, Lewis.. Jest to pierwsza książka z cyklu Opowieści z Narnii.. Co zabrały z szafy?. Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło .Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa, którą napisał Lewis Clive Staples, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Streszczenie 1 rozdziału opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa.. A ty, ty zapewne przybywasz z Zachodniej Puszczy?. S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa .. Lewis zadedykował książkę swojej córce chrzestnej, Lucy Barfield.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Przez szafę.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. (DAJE NAJ) 2011-03-08 20:03:29; .. Prosze o streszczenie OSTATNIEGO rozdziału opowiesci z narni lew czarownica i stara szafa To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa..

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.

Porównaj biblijną opowieść o początkach z greckim mitem.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. ?Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Lew, czarownica i stara szafa; Test z treści Lew czarownica i stara szafa;10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOdpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Przez co przeszły dzieci do Narnii?. Przez Obraz.. Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury .. bo w ten sposób mógł zapewnić w Narnii pokój; Co Czarownica zrobiła z Aslanem ?. - Ja.. ja przyszłam .Drugi świat gdzie toczy się opowieść to kraina Narni, w której zamieszkują postacie baśniowe (zwierzęta oraz zła czarownica).. Rozwiąż quiz!c) królową Narnii..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt