Kartkówka akademia pana kleksa
Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jestem już trochę starsza i Pana Kleksa mam już dawno za sobą.. Następnie podczas słuchania uzupełniaj schemat odpowiednimi informacjami.Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. doggyster 2 lata temu.. Grę dydaktyczną na podstawie Akademii Pana Kleksa można znaleźć tutaj.. Ja jako dziecko słuchałam tych książek na płytach winylowych (i nie tylko tych) i uwielbiałam to:) Odpowiedz UsuńJan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - w tej książce nie brakuje wysublimowanych szczegółów.. Serwis zamknięty.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Czy odpowiesz na każde z trudnych pytań?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Skomentuj.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy „Akademia pana Kleksa".. Pan Kleks miał na imię Ambroży.4.„Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1..

Myślę, że to bardzo przydatne co robisz, ponieważ wiele dzieci może czerpać z tego korzyści.akademia pana.dodany: 2017-01-03 20:01:49, przez: ami wim.

.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.docSprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. 1p.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Ale z przyjemnością mogę polecić ten blog mojemu kuzynowi, który wybiera się po wakacjach do 4 klasy.. Przekonaj się sam!. Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Rozwiąż test!Hej!. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Zadanie 3 Wskaż zgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa.. Tajny pokój, gdzie uczniowie spędzają wagary.. a) Alojzy zniszczył tabliczki, na których zapisana była cała wiedza pana Kleksa b) Filip podpalił gmach Akademii i spłonęły cenne książki pana KleksaSprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa..

Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Udostępnij.. Dlaczego pan Kleks utracił wszystkie swoje umiejętności?. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. Quiz w Poczekalni.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Koza, gdzie trafiają niesposłuszni chłopcy.Akademia Pana Kleksa (1984) - polsko-radziecki film fabularny w reżyserii Krzysztofa Gradowskiego, będący adaptacją książki Jana Brzechwy o tym samym tytule.Akademia Pana Kleksa, Podróże pana Kleksa i jeszcze był Pan Kleksa w kosmosie, te części mi się bardzo podobały.. Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )?. Bardzo polecam!. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?• Streszczenie „Akademii pana Kleksa" w pigułce (z video) • Akademia pana Kleksa - bohaterowie • Akademia Pana Kleksa - opracowanie • Opis nauki w Akademii pana Kleksa • Opis poszukiwania skarbów • Historia Mateusza • Opowieść o Akademii pana Kleksa - główny wątek powieści • Czas i miejsce akcji „Akademii pana .Lista pytań Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej .Akademia Pana Kleksa Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" 15 pyta .1.. Pan Kleks przechowuje tam swoje sekrety.. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało.. 17 pytań.- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia pana Kleksa - test z lektury.. super mama 10/10 he he mówią mi że dostałam bym ocene siedem śmieszne.. Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?Akademia Pana Kleksa to właściwie kopalnia pomysłów na lekturę.Tym razem postanowiłam skorzystać z pomysłu zaproponowanego przez GWO.. Szukaj.. dodany: 2016-12-11 20:01:16, przez: MikiMaja.. Nie będzie łatwo, ostrzegamy!. Przekonaj się sam!. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!a) do sekretów pana Kleksa b) do gabinetu chorych sprzętów c) do bajki o śpiącej królewnie d) do sypialni pana Kleksa 31.. Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa.. Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Natomiast Tryumf Pana Kleksa już nie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt