Napisz wypracowanie o swoim hobby
1 odpowiedź.. Pytania.. Moje zainteresowania- siatkówka, rysowanie, słuchanie muzyki, oglądanie filmów.. Mimo, że nie mam żadnej koleżanki, która miałaby takie samo hobby, wiele z nich mówi, że podziwia moją pasję.. Wypracowanie na temat twojego hobby - zbieranie pocztówek.. zadanie dodane 17 października 2010 w Język rosyjski przez użytkownika natusiasalomea .Opisz swoje hobby Podobne tematy.. Ściągi.. Jakich warunków wymaga?. Przydatność 70% Napisz za co jestem odpowiedzialny w swoim życiu.. Przez kilka.Napisz krótkie wypracowanie na temat hobby ( siatkówka ).. Pomocy !. Co cię skłoniło do .Moje hobby pochłania mi sporą ilość czasu.. Od dawna interesowałem się sposobami działania , które mają na celu ratowanie ludzkiego życia.. Każde chwile spędzone w wodzie na pływaniu spraw… 1.. Napisz krótkie wypracowanie na temat swojego psa.. Daje mi także możliwość dowiedzenia się nowych rzeczy.. napisz wypracowanie o swoim hobby (po angielsku) moim hobby jest zbieranie kolekcjonerskich dwu złotówek.napiszcie chociaż po polskuWypracowania.. PS Najlepiej jakby to było o jeździe na rowerze, rolkach lub tańcu.,,moje hobby'' wypracowanie dla dziewczyny.. Kto zagrał główną rolę, co Ci się w nim podobało.. Przez kilka miesięcy udało mi się pracować jako ratownik na basenie .goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura .Zadanie: napisz po angielsku 10 zdań o swoim hobby Rozwiązanie: my favorite hobby football in free time like listen to music my favorite goelkeeper is Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki .buziol100..

Napisz po angielsku o swoim hobby.

błagam mam to na jutro, a kompletnie nie wiem co napisać!. Plis potrzebuje na dzisiajMówienie o hobby w języku angielskim - przydatne słownictwo i zwroty.. Cczy mogłby ktoś przetłumaczyć to : Moim hobby jest muzyka.. Kiedy tańczę zapominam o całym świecie.. napisz wypracowanie o swoim hobby {pływanie} Dopytaj ;Mam na imię Magda,mam 28 lat i wraz z rodziną mieszkam w niewielkiej miejscowosci Studzieniec.Mąż ma na imię Przemek,ma 31 lat i obecnie pracuje w jednostce wojskowej a ja zamuję się domem i rodziną.Mamy dwoje cudownych dzieci,córke Nikolei synka Bartosza.Nikola jest zbuntowaną dziewięciolatką a synek dwuletnim łobuzem lubiacym samochody i piłkę nożną.Ulubioną fascynacją .Hobby po niemiecku Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Pasja to niekoniecznie angażowanie się w wielkie przedsięwzięcia.. Co ci się w nim podoba, jak go traktujesz.. Streszczenia lektur.. Wypracowanie o twoim zwierzątku domowym - psie.. Proszę o pomoc!. REKLAMA.Wypracowanie o twoim ulubionym filmie - Killer.. Lubię je ,ponieważ sprawia, że czuje sie magicznie.. W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje, które wymagają dokonania wyboru między dobrem a złem.Wybory te wiążą się z różnymi .Moje hobby - zainteresowanie..

: Na czym polega twoje hobby?

Pani zadała napisać PO ANGIELSKU o swoich zainteresowaniach - My hobby.. Aby zostać dobra tancerką, powinno się poświęcić temu całą uwagę i swój czas.Szybki rozwój jeszcze bardziej .Zadanie: napisz o swoich zaineresowaniach,hobby wypracowanie lub Rozwiązanie: drodzy nauczyciele ten list będzie świadectwem, umową i prawdą zebraliśmy się tu, byMoim hobby jest zbieranie starych monet.Lubię to robić ponieważ w ten sposób dowiaduje się w jakim roku były one używanelub ile były .Napisz krótke opowiadanie o sobie - jakie masz hobby gdzie mieszkasz jak sie nazywasz itp. tam gdzie trzeba wpisac moje dane postawcie kropki.Wiedza o społeczeństwie.Pozostałe Wybierz, czego potrzebujesz.. Wypracowania.. O rodzinie,o sobie,hobby .Moim największym hobby jest pływanie.. Jak każdy człowiek , tak i ja mam swoje zainteresowania , pasje oraz hobby.. Czasem jej owoce stają się dla nich prezentami.W sumie to już napisałam i chce żebyście ocenili oraz powiedzieli co jeszcze mam napisać ,, A o to moje wypracowanie ; ( nie podawalam nazwiska bo to jest tajemniaca).. Zarejestruj się.. I mam takie pytania.. Czy potrzebne jest do tego specjalne miejsce lub sprzęt ?. Wypracowania.. Kazała rozpocząć opowiadanie słowami - "My hobby is .". ;/Napisz wypracowanie na temat swojego Hobby.Napisz wypracowanie o Hobby którym jest ,, Gołębie " Plis Pomóżcie Za pierwszą i dobrą odpowiedź Proszę o szybką odpowiedź Daję NAJ .Zadanie: napisz o swoich zaineresowaniach,hobby wypracowanie lub Rozwiązanie: drodzy nauczyciele ten list będzie świadectwem, umową i prawdą zebraliśmy się tu, by Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Muszę napisać o swoim hobby..

Moja pasja - wypracowanie.

Niestety bez wygranej, ale to sprawia mi wiele radości.. Czy konieczna jest obecność innych osób ?HELP!. Czy warto mieć zainteresowania dlaczego każdy powinien posiadać hobby dlaczego warto mieć zainteresowania Hobby moje hobby napisz dlaczego każdy powinien posiadać hobby.. Od czasu do czasu biorę udział w różnych konkursach tanecznych.. Uwielbiam jej słuchać ponieważ gdy zakładam słuchawki na uszy świat staje się inny.Zadanie: napisz o swoim hobby Rozwiązanie: my name is daniel i am 12 years old i have black hair and blue eyes for some time my new Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Jak napisać wypracowanie o swoich zainteresowaniach?. Kiedy dojdzie do rozmowy na temat naszego konika, jesteśmy w stanie mówić o nim godzinami, jednak by czynić to w języku angielskim, musimy znać słownictwo i zwroty, bez których rozmowa o naszym hobby jest niemożliwa.Napisz o swoim hobby.. 0 głosów.. Zaloguj się.. POWIEDZIAŁA, ŻE TO MA BYĆ MINIMUM 10 ZDAŃ, MAX 11 ZDAŃ.. Lubię pływać i dlatego wybrałem formę ratownictwa wodnego.. Pasja to ważna rzecz!. Uważam, że taniec jest dobry na wszystko.. -Tańczę gdziekolwiek i kiedykolwiek..

Każdy z nas ma jakieś hobby.

1,165 wizyt.. Musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie(3 akapity).. Uważam,że warto mieć zainteresowania i poszerzać swoje horyzonty.Dodatkowe popołudniowe zajęcia są nam bardzo potrzebne.Możemy się rozwijać i realizować.Mój przykład jest tego dowodem.. - w każdym akapicie musi być spójność tzn. jedno zdanie .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz wypracowanie o swoim hobby (piłka nożna) na dwie strony.. Dzięki niej możemy się odprężyć, nabrać sił do dalszej pracy.. i dalej pisać.. Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.. Gdy tylko zaczęłam chodzić do gimnazjum i dowiedziałam się o klubie .Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. Nie .Kryteria oceny TYTUŁ WSTĘP - Nawiązuje do tematu i wprowadzam do rozwinięcia (muszę użyć wyrazów z tematu) - Wprowadzić bohaterów, czas i miejsce wydarzeń ROZWINIĘCIE - nie pisze wszystkiego co wiem, wybieram tylko wiadomości na temat - rozwijam temat akapitami, a w każdym akapicie co najmniej trzy zdania rozwinięte.. Pytanie jest zamknięte.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.. Uważam jednak, że jest ono ciekawe i rozwijające.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. Lubię pływać i dlatego wybrałem formę ratownictwa wodnego.. Pomocy..Komentarze

Brak komentarzy.