Napisz plan dnia po niemiecku
Opis dnia - niemiecki .. O 7.45 ide do szkoły.. Po południu poszłam do domu.. ok 5-6 zdań.Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. 85% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany .Napisz plan dnia Lekcje zaczynam o 8.00 do 13.30 PLIS TO NA JUTROWitam wszystkich mam do napisania mój plan dnia po niemiecku.. 0 głosów.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.Przykładowy opis dnia po angielsku.. wstaję o 7. ide na zakupy o 10. jem obiad w południe i coś takiego zwyczajnego.. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. I finish my breakfast at 6:45.Tłumaczenie słowa 'plan dnia' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku .. by móc napisać .Dni tygodnia po niemiecku na tej stronie to chyba jeden z lepszych wpisów, które znalazłem dzienks Przydałby się jakiś lepszy lektor, ale w sumie to chyba jedyny jaki słyszałem, bo inne strony tego nie mają (chociaż słyszałem, że podobno macie tu coś zmieniać z tym lektorem).plan dnia po niemiecku Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

Plan dnia po niemiecku.

Możemy stosować w niej dialogi, idiomy i skróty.. volume_up.Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU dnia po niemiecku plan dnia po niemiecku opis dnia niemiecki opis dnia po niemiecku z godzinami niemiecki opis dnia opis planu dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku z porami dnia opis dnia niemicji Opis dnia na praktyce napisz po niemiecku swój plan dnia.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz plan dnia po niemiecku z godzinami.. Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. 83% Opis dnia w czasie .plan lekcji dni tygodnia.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku, po hiszpańsku, po francusku.. Przydatność 50% Plan Dnia Perfekt, niemiecki!. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Codziennie wstaje o 7.00.. Najlepiej żeby to było napisane prostym językiem bo jestem w grupie początkującej.. Poziom podstawowy - Kursy 9 Paź 2010 Zadanie: niemiecki plan dnia po niemiecku chodzi mi Rozwiązanie: 1 wstaje i ubieram sie ich stehe auf und ich Przydatność 75% Opis dnia - niemiecki.. Dni tygodnia po niemiecku: w języku niemieckim każdy .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

PL po niemiecku .

np. wstaję o 7. ide na zakupy o 10. jem obiad w południe i coś takiego zwyczajnego.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 .. W domu odpoczywałam.. Najlepiej żeby to było napisane prostym językiem bo jestem w grupie początkującej.. Zjadłam obiad.. ok 5-6 zdań.Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Musze to napisac w ten sposób: Wstaje o godz 6.00. potem myję sie o 6.10 i jem śniadanie o 6.30.. itp. Musi to być w czasie teraźniejszym.. Godziny po niemiecku są proste, o ile dobrze opanowaliśmy liczby po niemiecku :) Aby je przećwiczyć spróbuj ustawić na zegarku losową godzinę, a później odczytać ją po niemiecku.Opowiadanie po niemiecku to rodzaj wypowiedzi pisemnej, która pozwala nam puścić wodze swojej wyobraźni.. Nie piszcie nic skomplikowanego bo chodzę dopiero do 1 gim :), jakieś 15 zdań powinno .Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Myje zeby, czesze sie i maluje.. Napisz do adminia;Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Do każdej pory dnia 5zdań ( Rano, przedpołudniem, popołudniu, wie…Kein Problem!.

6:30 -jem śniadanie.Napisz po niemiecku swój plan dnia.

Plan dnia po niemiecku.. Po zajeciach wracam o domu.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Liczby po niemiecku Dni tygodnia po niemiecku Miesiące po niemiecku Pory dnia i pory roku po niemiecku Daty po niemiecku .. Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia.. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Pytanie brzmi: Napisz moj plan dnia po niemiecku uzywajac czasu przeszlego (Perfekt) 1.Wstaje o 6.2.. Jem sniadanie 3.. Wychodze z domu i jade na rowerze… Napisz moj plan dnia po niemiecku uzywajac czasu przeszlego (Perfekt) 1.Wstaje o 6.Plan tygodnia po niemiecku pline.. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationNapisz plan dnia po niemiecku prostym językiem, co robisz po kolei, jakieś 6 zdan´, pomóżcie proszę bo nic nie umiem po niemiecku!Napisz plan dnia po niemiecku np wstalem o 6 zjadlem sniadanie pojechalem do szkoly bylem tam do 16 pozniej przyszedlem odrobilem lekcje , po gralem na kompie itp. z godzinami i na kazdy dzien dobrze zeby cos innego bylo tylko kazdy dzien osobno musi byc rozwiazany.Jak napisać życiorys CV po niemiecku Lebenslauf Muster wzór do pobrania; ..

Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.niemiecki!

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami..Komentarze

Brak komentarzy.