Opisz plan swojego dnia po niemiecku
do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej wOpis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Po południu poszłam do domu.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Przykładowy opis dnia po angielsku.. 500 most important Czech verbs 101 - 125 Top 15 tourist spots in Rome, .Plan tygodnia po niemiecku pilne.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17Opis dnia po angielsku: spójniki.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Der Tagesablauf - mein AlltagNapisz swój plan dnia po Niemiecku klasa 2 gimnazjum Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany na najbliższą .W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis..

Opisz swój dzień po niemiecku.

imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.. Wiele osób twierdzi, że łatwiej jest im mówić o wadach niż zaletach.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. 6:30 -jem śniadanie.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Tekst zawiera zdania z czasownikami zwrotnymi oraz z czasownikami rozdzielnie .Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. 2012-05-27 21:49:29Plan tygodnia po niemiecku pline..

Oprócz: Napisz swoj plan dnia po niemiecku.

Języki obce online.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictw…Jak opisać swój dzień po niemiecku?. 3,583 wizyt.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. Język niemiecki.. Do szkoły wychodze o 7.20.. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przydatne zwroty - przebieg dnia.. I finish my breakfast at 6:45.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Polish Dotknij pola Password (Hasło) i wpisz swoje hasło dostępu do usługi Windows Live.„Jakie są Pani mocne strony?".

Plan dnia po niemiecku.

84% Opis dnia w czasie .Opis dnia po niemiecku - wzór.. Dlaczego jest to tak trudne pytanie?. Przecież kto nie ma pojęcia o swoich talentach, nie będzie wiedział jak je rozwijać.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykłady użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Przykłady użycia - "swoje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. kulik121 2011-05-17 13:45:55 UTC #1. opisz swój plan dnia krótko i zwiężle.. ułóż-plan-dnia.. 2012-09-07 20:28:24 Opis najlepszego dnia z życia po niemiecku 2013-10-09 22:51:35 Napiszecie mi opis pokoju po niemiecku ?. 0 głosów.. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. napisz moze po polsku te zdania, Opisz ten przebieg dnia po Polsku to może ktoś przetłumaczy napisz list po niemiecku do kolegi - Gdynia Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tego listu po niemiecku 5.Poproś o potwierdzenie przyjścia i podaj swój kontakt.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Zjadłam obiad.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego..

Opis jednego dnia w szkole po niemiecku?

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 2015-04-28 18:28:18 Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku ?. Po zajeciach wracam o domu.. W domu odpoczywałam.. Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. dnia 15 Lis 2008 20:49,Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. O 7.45 ide do szkoły.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Czyżbyśmy nie znali swoich zalet?. "Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planNapisz swoj plan dnia po niemiecku.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej po niemiecku.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52Rozmawiaj po niemiecku przez Gadu-Gadu i Skype!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. gimnazjum-klasa-1.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt