Napisz po niemiecku swoj przebieg dnia
Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem .. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis dnia po angielsku.. 2009-10-14 12:25:34 Napisz po niemiecku w 15 zdaniach swój przebieg dnia 2014-01-07 16:27:59opisz po niemiecku jak wygląda twój dzień Mein Tag opisz swój dzień po niemiecku napisz plan dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku opis dnia w języku niemieckim napisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój dzień w języku niemieckim.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. prosze j 2010-04-17 19:20:42; Napiszecie mi po niemiecku opis dnia i jak sie spedza wolny czas?. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Proszę na dzisiaj!. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.Opis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku..

Sprawdzi mi ktoś opis dnia po niemiecku.?

Wstaje o godzinie 6, idę do łazienki myję się idę się ubrać.O godzinie 6,30 jem śniadanie.. Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania .Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem;.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Przydatność 50% Przebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie.. Prawie ciągle mam 6 lekcji.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. Po szkole idę do domu, myję ręce i jem obiad.. O godzinie 7,30 jestem w szkole.. 63% Język niemiecki formy czasowników w Imperfekt i Partizip Perfekt; 82% Opis dnia w czasie perfekt; Polecane teksty: 81% Odmiana rodzajników i zaimków ; 82% List formalny do firmy .Opisz swój dzień po niemiecku w czasie Perfekt .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!". Do szkoły wychodze o 7.20. o godzinie 7 mam autobus do szkoły..

dnia 15 Lis 2008 20:49,Przydatne zwroty - przebieg dnia.

Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. 🙂 .Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. 2012-09-07 20:28 .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz swój przebieg dnia (po niemiecku) na przykład: Ich stehe um 7:00 Uhr auf.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Plan Dnia Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 3 rozwiązania: autor: Pomocnik001 8.6.2010 (15:40) napisz przebieg dnia w czasie przeszłym wg schematu 6.00- aufwachen 6.20-Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: mmsia 27.9.2010 (21:52) Opis dnia po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanieOpis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Przetłumaczycie ?. Chodzę do I klasy technikum i mam niemiecki zaawansowany:( Bardzo proszę jeżeli ktoś może napisać bo dla was to nic trudnego a ja sam nigdy nie napisze :( Prosze o opisanie w prostej formie żeby było wiadome ze ja to napisałem a nie ktos inny.Napisz po niemiecku przebieg dnia ; ?.

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Danach bereite ich das Frühstück zu und esse.Pobierz: napisz opis dnia po niemiecku w czasie perfekt.pdf.. napisz moze po polsku te zdania, Opisz ten przebieg dnia po Polsku to może ktoś przetłumaczy napisz list po niemiecku do kolegi - Gdynia Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tego listu po niemiecku 5.Poproś o potwierdzenie przyjścia i podaj swój kontakt.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. 2011-11-18 13:00:35; Opis jednego dnia w szkole po niemiecku?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Zjadłam obiad.. Prosty i skuteczny sposób zapamiętywania Fiszki to z pewnością najlepszy sposób na zapamiętywanie i powtarzanie.. Po południu poszłam do domu.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Z góry dzięki.. Wstałem o 7 rano i umyłem się.. Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po .Opis tygodnia, dnia po angielsku w jakim czasie Present Simple, Continouse czy tak i tak.Witam mam napisać mój przebieg dnia po niemiecku wiec tak : Wstałem dziś rano ubrałem się zjadłem śniadanie , później poszedłem do sklepu kupić chleb i mleko , wróciłem zjadłem obiad , po obiedzie wyprowadziłem psa na długi spacer , po powrocie z psem zrobiłem sobie kolacje , obejrzałem film , wykąpałem się i poszedłem spać.Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie..

2011-03-06 14:32:25; Opis dnia po niemiecku.

Różnorodne tryby nauki, nagrania mp3 i Inteligentny System Powtórek .Napisz po NIEMIECKU swój przebieg dnia.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. O godzinie 6,45 wychodzę z domu na przystanek.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Po polsku: Zaczynam dzień od ciężkiego wstania.. Po szkolę spotykam się z przyjaciółmi.Napisz po niemiecku w 15 zdaniach swój przebieg dnia Proszę o przetłumaczenie z takimi wiadomościami wstaję o 7.00. o 7.10 jem śniadanie później się myję.. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. "Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. 84% Opis dnia w czasie .Przebieg mojej mamy po Niemiecku 2011-03-16 15:49:17 Plan dnia po niemiecku !. W lekcji przebieg dnia po niemiecku możesz uczyć się na wiele sposobów.. Potem idę się ubrać i umyć.. Po dwóch godzinach idę coś przegryźć.Rozmawiaj po niemiecku przez Gadu-Gadu i Skype!. Po tym wszystkim mogę już iść po koleżanki i z nimi iść do szkoły.. W domu odpoczywałam.. Potem poszłam do szkoły.. Po obiedzie oglądam telewizję albo robie coś na komputerze.. !Na ten wzór można stworzyć swój własny autorski opis dnia po niemiecku.. idę do szkoły o 7.40.Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. lekcję mam przeważnie do godziny 15.. Po zajeciach wracam o domu.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt