Test z lektury o psie który jeździł koleją pdf
Skomentuj.. Pies odwiedza Piombino.. Lampo odprawia pociąg razem z zawiadowcą.. - Ogłoszenie w prasie // Ogłoszenie "na słupie" Piszemy list do zawiadowcy stacjiChcesz wesprzeć rozwój kanału?. Odwiedź mnie na Facebooku: psie, który jeździł koleją" to książka opowiadająca o losach Lampo i ludzi, których spotykał na swej drodze.. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu.. Bardziej szczegółowoPosłuchajcie dzi ś historii, która zdarzyła si ę we Włoszech.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Poznasz Bohatera DC po mieście, w .10.. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).Test z lektury kl. III O psie, który jeździł koleją .. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Czy mogłabyś zostać syreną?Pomysł napisania opowiadania o Lampo powstał, kiedy Roman Pisarski poznał historię psa, która została opisana we włoskiej gazecie.. Opowiada o jego przygodach.. B ędzie to opowie ść o ludziach i o pewnym psie.. Tylko prawdziwa koniara zda ten test!. Opis fabuły.. Przysmakiem Kajtka był: - chleb z masłem - chleb z pieprzem - chleb z miodem 7.. Zawiadowca zaprzyjaźnia się z psem.. zosia1011 4 lata temu.. Chocia Ŝ dziwna, zdarzyła si ę naprawd ę.Następnego dnia psa odwiedza kolejarz, który pomógł mu wrócić do Marittimy z południowych Włoch.. Pies przyjeżdża do Marittimy..

... O psie, który jeździł koleją.

Pies dostaje imię.. 6.O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:29O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.. Filip Wypłosz to: - jeż - lis - zając "O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ" Podkreśl .Wydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.. B ędzie to zarazem opowie ść o wielkiej przyja źni.. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie..

Test sprawdzający znajomość lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.

MarrMarr 2 lata temu.. Od lat kochana przez kolejne pokolenia dzieci, dla wielu stała się jedną z najważniejszych książek dzieciństwa.Testy HR (15) Wartości (6) Zainteresowania (5) Zdolności specjalne (3) Zdolności poznawcze (34) Zdrowie (29) .. O psie, który jeździł koleją.. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.Lista pytań z lektury O psie, który jeździł koleją.. Wykonaj test sprawdzający z lektury „Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Opisujemy Lampo; Lampo zaginął!. W Marittimie zjawia się nawet telewizja, a w radiu pojawiają się audycje o niezwykłym psie.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. O psie, który jeździł koleją - streszczenie, plan wydarzeń .. Pobierz jako .pdf.. Skomentuj.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Zdrapka - Ile masz w sobie z damy?. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. Autorem książki jest Roman Pisarski.. Opowiadanie „O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki..

"O psie, który jeździł koleją" to lektura sugerowana dla klasy 3.

Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł.. Wkrótce w gazecie pojawia się artykuł zatytułowany: „Lampo , który zawsze wraca".. Plan wydarzeń 1.. Pobierz (doc, 23,5 KB) Podgląd treści.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.O psie który jeździł kolejąStary Wujek - O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy.. Błyskawica).Zawiadowca, mający troje dzieci (Gina, Roberto i Adele) mieszka w mieście Piombino, a pracuje w .Książka o psie który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Mają kształt ogromnego buta.. Beletrystyka, poezja; Książki i inne artykuły dla dzieci i młodzieży; Książki, zabawki i inne artykuły dla dzieci; Typ: Książka.O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. Udostępnij.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast..

Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:Quiz O psie który jeździł koleją.

Który kot z Mrocznej Puszczy będzie Twoim mento.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kto wpadł do dołu przygotowanego na buraki: - Cukierek - królik - Kajtek 5.. Udostępnij.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury O psie, który jeździł koleją, poziom trudnyWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Kajtek i Mruczek razem: - bronili kur - łowili myszkę - pilnowali dziecka 6.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Co wiemy o Włoszech?. a) Marittima b) Marittia c) Morittima d) Merittima 3) Kto nazwał psa Lampo?Test ze znajomości lektury „O psie, który jeździł koleją" Czytelnik w bibliotece Beata Maciąg.. Na cholewie, a także na .. Podobne tematy: • O psie, który jeździł koleją - opracowanie, problematyka, bohaterowie • Nowa (wymyślona) przygoda psa Lampo • Roman Pisarski - biografia i charakterystyka twórczości- psem - myszą 4.. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy .Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.O psie który jeździł koleją • LEKTURY • pliki użytkownika kisasik przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Lampo2.doc(1).pdf, mapy+ matematyka.docPlay this game to review Other..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt