Krótki wierszyk po śląsku
Najpiękniejsze życzenia na urodziny.. Warto wtedy pamiętać o złożeniu życzeń.. Bardzo proszę o pomoc.. A - ledwo stoi i sapie,Ta strona jest hostowana za darmo przez cba.pl.Jesteś jej właścicielem?. Dziecko szybko go zapamięta i polubi.. Dzisioj w dniu Twojego geburstagu Życza Ci kupa uciechyJuż mom nowo wyliczanka, ślonski krupniok to kaszanka.. Pożegnanie pracownika, życzenia i wierszyki, odejście z pracy.. 2010-12-17 22:14:26 Jutro mam choinke i musze powiedziec krótki wierszyk o zimie pomóżcie.. Polsko babka to jest zista, piwa skrzynka to jest kista, ślonski fater to jest tata, wasz pomidor to tomata.. Każdy znajdzie coś dla siebie.Wierszyki Cytaty Błogosławieństwo Rocznica ślubu Dla żony Dla rodziców Dla męża 50. rocznica ślubu 5. rocznica ślubu 45. rocznica ślubu .. Poznaj równie ciekawe jak i też długie i krótkie, śmieszne wiersze ze śląska specjalnie dla Was.. Znerwowoł sie Uwe i złazi do niego.. Link to postu Udostępnij na innych stronach.. Tam pociagi u nas cugi, garnitury to ancugi.. Podziel się na Facebooku.. Ciepłe wiersze na Boże Narodzenie dla dorosłych i dzieci.. Ja to bede swojemu bajtlowi kiedys czytal :-) ABECADŁO.. a tu mu z gipsdeki coś na kichol kapieZerwoł.. Najlepsze życzenia na urodziny red. 14.01.2021"Nojpiykniyjsze wierszowanki dlo dziecek" Julian Tuwim w śląskim przekładzie Marka Szołtyska.Do nabycia od 2 grudnia 2013 roku na stronie to wyjątkowe święto, które chętnie celebrujemy w gronie najbliższych osób..

Życzenia po śląsku.

Krótkie rymowanki to idealny sposób dla dzieci, aby poćwiczyć swoją pamięć i wzbogacić słownictwo.. KRÓTKIE WIERSZYKI URODZINOWE.. Złóż życzenia po śląsku na święta swojej rodzinie i bliskim.. Wtedy z pomocą przychodzą kartki urodzinowe oraz smsy.. Wierszyki to świetna metoda nauki.. Mają być ŚMIESZNE.. Wy mówicie my godomy, u was babcie u nas omy.. Wtedy jak wszysko było na bony.. Przez.. Z włosów spinka u nas szpanga, zwykle trzepak to klopsztanga.. Dzisioj w dniu Twojego geburstagu Życza Ci kupa uciechy Aby żodne choróbsko Cie nie trzimałoŻYCZENIA URODZINOWE.. Wybór najpiękniejszych polskich, ale też zagranicznych wierszy i poezji.Życzenia urodzinowe 2020.. Najpiękniejsze wiersze.. To tutaj poznacie gwarę śląską oraz wiersze na wesela i inne okazje.. Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze.. Mogą być również po śląsku.Krótkie wiersze dla dzieci.. Wiersze, rymowanki sms na barbórkę 4.12.2019Wierszyk o Zimie.. To sie w łogonkach wystoć musiało.. Tego dnia trzeba pamiętać o życzeniach dla nich.. Poszukiwanie znaczenia najbardziej nietypowych słów może im sprawić wiele radości.. Barbórka 4.12.2020 (adek) 04.12.2020Krótkie wierszyki na Dzień Babci - w sam raz do nauczenia się na pamięć nawet dla 3-latków.. Jeśli nasi najbliżsi są znani z poczucia humoru, życzenia po śląsku możemy złożyć im nawet pomimo tego, że oni sami nie korzystają z tego języka..

Krótkie wierszyki, rymowanki SMS.

ToBezZnaczenia 374Wierszyki i zyczenia z okazji pożegnanian, odejścia pracownika, kolegi lub koleżanki z pracy.. i sie cołkiem pofyrtało.. Zawarte.Wiersze po slasku.. Niy wadźcie sie za wiela, rajzujcie po świecie, narōbcie bajtli, a Pōnbōczek niych Wōm błogosławi.Życzenia dla Barbary 2020.. […]Kawały po śląsku O górnikach O rolnikach Po śląsku Alojz skończył robota, ale nie chciało mu się dźwigać łopaty, więc zostawił ją na podszybiu, a na łopacie napisał: "Francik, weź mi na wierch łopata, bo żech jej zapomnioł".Ślonskie wiersze dla dzieci.. i pado " Willi, jo nie strzymiatego.". I apluzyny ,no ji cytryny.. Wierszyk dla dzieci do czytania.. Na te Świenta kiedy Pon Buczek sie narodziłżycza: coby chróbska sie Wos nie .Życzenia świąteczne po śląsku ucieszą Waszych bliskich na Boże Narodzenie.. Wierszyk o lokomotywie napisał Julian Tuwim.Wiersze znanych poetów na portalu poezja.org.. Udostępnij ten post.. Tradycyjne, miłe życzenia noworoczne 31.12.2020 Tak, tak, to już ten czas, by przygotować sobie piękne .. Gotowe życzenia na święta.. Sms, imieninowe, krótkie, śmieszne, zabawne, po śląsku, dla górnika.. Łokropnie łone dżyniate były.. Winszujymy Wōm, cobyście bez te wszyjskie lata, kere sōm przed Wami, sztyjc mieli szpas a masa uciechy..

Życzenia urodzinowe po śląsku.

Winszuja, coby Wōm nowo porodzōny Pōnbōczek błogosławiyli; cobyście znŏdli mocka gyszynkōw pode krisbaumym; mandle ze makōwkōw niy stanyły we gŏrdzielu; coby te świynta bōły richtig czasym spyndzōnym do kupy ze familijōm.Wierszyki po śląsku dla dzieci i nie tylko.. Poniżej przedstawiamy piękne, zabawne i krótkie życzenia urodzinowe.. Na pewno sprawią radość Waszym bliskim .Życzenia po śląsku na Święta Bożego Narodzenia Radosnych Godōw!. 2011-02-16 14:32:08Najpiękniejsze wiersze noworoczne 2021.. Gotowe wiersze z życzeniami na Nowy Rok.. *** Czas, jak gupi nom ucieko,Życzenia urodzinowe po śląsku.. - ⭐⭐⭐⭐⭐ zyczeniaiwierszyki.woskowadolina.plWiersz Juliana Tuwima zatytułowany Lokomotywa.. Prezentujemy życzenia dla górnika i życzenia dla Barbary .Krótkie życzenia świąteczne.. Łoctu i zymftu było za tela.Życzenia na Boże Narodzenie po śląsku.. Najlepsze życzenia dla Barbary i górnika.. Abecadło roz z bifyja, Sleciało na łeb, na szyja, Bestóż sie fest potrzaskało.. 2012-01-20 12:17:42 Czy znacie jakiś krótki , rymowany najlepiej czterowersowy wierszyk o zimie ?. Znalazlem to postanowilem przepisac tutaj hehe.. Nie zawsze możemy zrobić to osobiście.. ŚMIESZNE ŻYCZENIA NA URODZINY Życzenia Urodzinowe: krótkie, śmieszne, wesołe (fot. Polskapress)Życzenia na Barbórkę 2020: 4 grudnia to Dzień Górników i imieniny Barbary..

Oryginalne wierszyki na święta po śląsku.

Szukałam na googlach ale jest ich bardzo mało.. Możesz usunąć tą wiadomość i otrzymać wiele dodatkowych możliwości, ulepszając hosting do PRO lub VIP za jedyne 5.83 zł!Życzenia pod kościół (fajne a krótkie) Dzisioj je piyrszy dziyń Waszego nowego, spōlnego żywobycio.. W internecie można .Potrzebuje krótki wierszyk na pożegnanie koleżanki w pracy-moze być z humorem.. A co spaskudzić jakby sie chciało.. Życzenia urodzinowe po śląsku.. Życzenia na barbórkę 2019.. Idealnie sprawdzą się też jako tekst laurki..Komentarze

Brak komentarzy.