Przeczytaj tekst a następnie zapisz w zeszycie odpowiedzi na zamieszczone pytania
Przeczytaj tekst pt. ,,Zagłada Domu Usherów'' podręcznik str. 214-2156.. Zapisz w zeszycie definicję opery i wymień, kto tworzy scenę operową.. 🎓 Przeczytaj zamieszczone teksty i wykonaj polecenia - Zadanie 6: Słowa na czasie 1 - strona 135 🎓 Zapisz w zeszycie nazwy cech charakteru Emilki.. : męstwo; dar znoszenia cierpień; Odpowiedź na zadanie z Słowa na czasie 1- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 41, ułóż pytanie, które zadasz Faustynie, a następnie ułóż odpowiedź; zapisz odpowiedź w zeszycie; - wyszukaj w tekście wyrazy z literą f i przepisz je do zeszytu.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Chemia: - przeczytaj z podręcznika ze str.135 „Jak utworzyć nazwę związku chemicznego na podstawie jego wzoru sumarycznego" oraz wykonaj zadania 5 i 7 str. 136.Zapisz temat lekcji w zeszycie.. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.W zeszycie zapisz nowe słówka: coat ( kołt) - płaszcz, T-shirt ( ti szert) - koszulka, shoes ( szus) - buty, sweater ( słete) - sweter.. Tekst źródłowy I choć tak wielkie krzywdy i klęski znosiła Polska od obcych, to jeszcze nierozsądniej i sromotniej* dręczoną była przez własnych mieszkańców..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytanie.

Przeczytaj tekst.. 2011-11-28 15:52:25; Napisz w zeszycie krótki tekst o wybranej dyscyplinie .Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie odpowiedz na pytania.. TEKSTY ZNAJDUJĄ SIĘ W ĆW.7 NA STRONIE 118 ( SŁOWA NA CZASIE ) M.GRIPE ,, AGNES CECYLIA-NIEZWYKŁA HISTORIA'' J. CHMIELEWSKA ,, NAWIEDZONY DOM '' A) Podkreśl w obu fragmentach wyrazy i wyrażenia, które pomagają w utrzymaniu spójności wypowiedzi.. Powodzenia.. W kartach ćwiczeń cz.5- edukacjaPrzeczytaj informacje zawarte na str. 188 - 189.. Następnie przeczytaj fragment powieści „Masło przygodowe", który znajdziesz w podręczniku na stronach 269 - 270.. 8x=3000g .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Środa - 8.04.. - Zadanie 4: Tajemnice przyrody 4 - strona 109Znasz odpowiedź na pytanie: Na podstawie tekstu odpowiedz na pytania.Następnie na schemacie w zeszycie napisz jak najważniejsze informacje o wyspach Tekst pt.Są takie wyspy.. Matematyka: Temat: Różne sposoby zapisywania masy.. Jak wytłumaczyć,że niektór?. Przeczytaj teksty ze str. 119-120 ze zrozumieniem i wykonaj w zeszycie ćw.Przeczytaj zamieszczone teksty i wykonaj polecenia.. 2017-10-23 15:16:06; Napisz w zeszycie kilka zdań na temat swojego domu 2011-09-18 15:48:37; napisz w zeszycie w kilku zdaniach co to jest plotka 2013-04-26 14:23:11; Napisz w zeszycie 4 zdania z wybranymi czasownikami..

🎓 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. W zadaniu nr 2 zdecyduj, czy zdania są prawdziwe czy fałszywe.. Edukacja matematyczna: - przepisz przykłady do zeszytu i wykonaj obliczenia - zad.. Przeczytaj wiersz.. Zeszyt ćwiczeń: zad.. Wybierz właściwe odpowiedzi spośród podanych.. Pisemnie wykonaj ćwiczenia 4, 5,7 str. 216.. Zadanie domowe .. - Wykonaj ustnie ćw.. Podręcznik strona 90 zadanie 1.. Zapisz w punktach zasady dotyczące korzystania z telefonu, oglądania telewizji i spędzania czasu wolnego; a) obowiązujące w domu narratorki, b) obowiązujące w rodzinie Zwarowców.. Obejrzyj filmik:Zadanie 3.. Zadania z poniedziałku i wtorku wyślij w jednym e-mailu.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj podany tekst,a następnie odpowiedz na zamieszczone pod nim pytania,używając zdań złożonych z podrzędnym orzecznik…Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. 2017-03-16 19:03:39 przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2014-02-02 18:41:34 Przeczytaj uważnie tekst , a następnie wykonaj zamieszczone pod nim pytania .. Albowiem niewolnicy powstali na panów, wyzwoleńcy przeciw .- przeczytaj tekst „Scena operowa" str. 116.. Karol jest niezwykle pracowitym chłopcem.. Zadanie 2 strona 91.- przeczytaj ze zrozumieniem dialog na str. 74 - wypisz niezrozumiałe dla Ciebie słowa lub zwroty, znajdź ich znaczenie w słowniku, zapisz do zeszytu..

Następnie odpowiedz w zeszycie na pytania.

Język angielski:Otwórz podręcznik na stronie 91 i przeczytaj tekst.. 4.Napisz „pełne" odpowiedzi na pytanie z ex.3 p.92 (SB) Ćwicz słówka na QUIZLET lub z podręcznikiem UNIT 7. lepszą odp.. Zapisz w zeszycie:- przeczytaj wpis na blogu w podręczniku w zad.. 2 str. 75 podręcznik.. Temat: Przemiana bohatera w baśni Ch.. pytania o jakich wyspach mowa w tekście i gdzie je można znaleźć?. ( Jeśli ktoś nie może zrobić tego ćwiczenia to niech mi wytłumaczy co to znaczy w .Napisz w zeszycie dlaczego nie warto kłamać.. 2012-04-19 17:27:29Zadanie w zdjęciu.. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń na str. 102 - 103 ćw.. Podręcznik str. 215.. Zapoznaj się z niebieskimi ramkami.. Język polski:- przeczytaj tabelkę Grammar w podręczniku na str. 85; - napisz w zeszycie 6 zdań w czasie Past Simple (2 twierdzące, 2 pytające wraz z krótkimi odpowiedziami, 2 przeczące) z użyciem dowolnych czasowników nieregularnych.. B. Mieczkowska Poniedziałek Podręcznik cz.5, str.16.Przeczytaj tekst wspólnie z rodzicami - odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. Przeczytaj komiks samodzielnie na głos.. Odpowiedź zapisz w zeszycie.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania w zadaniu 4, np. 1 Yes, I do.

Posłuchaj nagrania komiksu śledząc tekst w książce.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. - upłynął termin poprawy "jedynek" Temat: Pisownia ą, ę oraz om, on, em, en (Str.204-207).. 8/89, a następnie wykonaj zadanie uzupełniając tekst wyrazami z ramki, odpowiedzi zapisz w zeszycie; - przeczytaj informacje z zielonej ramki (Forms Explorer), które pomogą Ci w jutrzejszym zadaniu; - przygotuj „na brudno" odpowiedzi na pytania w zadaniu 9/89.. *Jest również bardzo pomysłowy.Zapisz w zeszycie temat lekcji.. Zapisz tekst.. Można powiedzieć, że *jest wzorem pracowitości.. Odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem, a zadanie 1,2 i 4. zapisz krótko i zwięźle w zeszycie.. Przy wszystkim, co robi, *jest niezwykle staranny.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 08.04.2020 r. środa j. polski kl. V.. Sprawdź co oznaczają zwroty z ramki USEFUL.. Edukacja wczesnoszkolna- kl. I p.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zapiszcie temat w zeszycie.Zapisz w zeszycie temat ze strony 70 podręcznika; W zadaniu nr 1 przyjrzyj się twarzom bohaterów komiksu i rozpoznaj ich emocje.. Kliknij i odpowiedz.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. 2017-03-16 19:03:39 Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Stwórz krzyżówkę muzyczną z hasłem pionowym - uwertura (wszystkie wyrazy zamieszczone w krzyżówce mają wiązać się z operą); pod krzyżówką zamieść podpowiedzi do krzyżówki, kolejno ponumerowane .Kolejność informacji zawartych w meldunku zapisz w zeszycie.. 2012-04-19 17:27:29 Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj uważnie tekst w podręczniku , a następnie uzupełnij zdania .. Ustalcie, co zdarzyło się na miejscu wypadku.Witamy na zalicz.net!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt