Sprawdzian z lektury opowieści z narnii
Zdobywaj obserwujących.Test wiedzy o Opowieściach z Narnii.. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.W trakcie lektury powieści Lewisa „Lew, czarownica i stara szafa" możemy się przekonać, że jest to chrześcijańska alegoria.. Przejściem do krainy Narnii.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" .. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Kto 2 wszedł do krainy Narnii.. Otrzymuj osiągnięcia.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Recenzja Opowieści z Narnii; 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. PS Proszę, pisazcie komentarze, a jeśli macie i chcecie, to w komentażach podawajcie też swojego funtest,a.Zobacz quiz: Opowieści z Narnii..

sz.p.michal.g • 4 lata temu • #lektury #opowiesci-z-narnii .

Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Opowieści z Narnii.. Nie było tu nic więcej, jeśli nie liczyć stojącej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkła.Witaj na stronie Quizz.pl.. Autor początkowo wciąga nas w opowieść o magicznym świecie Narnii, by z przedstawić historię Chrystusa i pojęcia wiary.„Opowieści z Narnii.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - karta pracy 1"Opowieści z Narnii.. Sprawdź się!. Latarnia.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012Moją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa.. Autorem książki jest C.. Co na obiad przygotowała pani Bobrowa?niektóre z nich były z pewnością większe od Biblii w kościele.. Lew, czarownica i stara szafa".Posted in Streszczenia Tagged lektura opowieści z narni lew czarownica i stara szafa, narnia streszczenie, opowiadanie odtwórcze opowieści z narnii, opowieści z narni streszczenie, opowieści z narnii streszczenie, opowieści z narnii streszczenie książki, opowieści z narnii streszczenie lektury, opowieści z narnii youtube, streszczenie .Zadacie mi pytania dotyczące książki '' Opowieści z Narnii : Lew, Czarownica i stara szafa '' ?.

Widget ... Test z lektury "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara ...

Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Lew, czarownica i stara szafa; Opowieści z Narnii.. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. ZapraszamyChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Czy to żart?. Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. Temat wypracowania: Moje spotkanie z rodzeństwem Pevense w Narnii.. Nagle zauważyła, że zbliża się do niej jakaś postać.Plik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011.. Rozwiąż test!Fabuła książki "Opowieści z Narnii.. Gratuluję!. Literatura Jak dobrze znasz książkę "Lew, czarownica i stara szafa"?. Biała czarownica.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.klasa 5 Lektury obowiązkowe Opowieści z Narnii.. .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Mam z tego sprawdzian przeczytałam ją całą ale chcę abyście mi zadali kilka pytanie .. dzięki z góry :) xdtest z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaSprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii..

NAGRODY MI Ś co 5 punktów ...Zadania klasowe klasy IV z lektury Opowieści z Narnii.

Obserwuj autorów.. Zapisuj ulubione.. Czym jest Narnia?. // odp.. Cześć!. Dodawaj wpisy.. Rozpocznij quiz .. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Kto był ich pierwszym przewodnikiem w Narnii?. 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Pewnego dnia, gdy poszłam spać, zanim zasnęłam, na dworze zaczął wiać wiatr i padać deszcz.. Jeśli chcecie sprawdzic, na ile, rozwiążcie mój test o pierwszej części + dwa pytania ze wszystkich części.. Kompletnie nie wiedziała co zrobić, gdzie iść.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Które zdania są prawdziwe?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" „Krzyżacy" - opracowanie lektury; Mały Książę - opracowanie lektury; George Orwell - Rok 1984 - Krótkie opracowanie lektury; Charakterystyka Scrooge'a z "Opowieści wigilijnej"Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa.. Gdy odsłoniłam roletę ukazał mi się portal do innego wymiaru.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi „Opowieści z Narnii" autorstwa C.. Lew, czarownica i stara szafa" Jak dobrze znasz lekturę?. Odpowiedz.76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Co zabrały z szafy?. Co było znakiem rozpoznawczym bobra?. Lew, czarownica i stara szafa" ..

66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.

Sprawdź!. Lew, czarownica i stara szafa" .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Sprawdź, ile pamiętasz!. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Zarejestruj się!. Wkrótce potem dotarli do prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Wiadro.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Piotr.. Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni.. // odp..Komentarze

Brak komentarzy.