Plan wydarzeń ramowy i szczegółowy
Wysadzenie reduty przez Ordona i śmierć wszystkich żołnierzy.Niewiem co to za opowiadanie ale plan ramowy polega na wyodrębnieniu z tekstu najważniejszych wydarzeń i zapisaniu ich w punktach powinien miec ok 5, 6 punktów.. Spór pomiędzy Agamemnonem i Achillesem.. Ferdydurke - ramowy plan wydarzeń 1)Przebudzenie bohatera i zwątpienie we własną .Plan wypowiedzi 1.. Wyróżniamy dwa rodzaje planów wydarzeń: a. ramowy - składa się tylko z punktów, b. szczegółowy - ma punkty i podpunkty.. Plan ramowy to taki, w którym są zawarte najważniejsze rzeczy np. Ikar.. a)Zaproponowanie małżeństwa przez chłopaka b)Złożenie przysięgi ukochanej.. c)Zniknięcie dziewczyny.. 3 prośba do stróża by nie wpuszcał katarynek do kamienicy.. Proszempomozcie polski klasa 5 mam to na jutro.. 4.Zamieszkanie dwu lokatorez z małą dziewczynką w kamienicy.. a plan szczegółowy to obejmujący wydarzenia główne i szczegółowe;P Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] blocked odpowiedział(a) 30.11.2009 o 16:28 .Jak się pisze plan wydarzeń szczegółowy ?. zmiena stróża.. plan szegolowy to do .Plan wydarzeń lektury dla klas 6 "Sposób na Alcybiadesa": 1) Chłopcy w gabinecie dyrektora 2) Ósma „A" pod oblężeniem nauczycieli 3) Próba nakłonienia starszych kolegów do wyjawienia sposobu 4) Zakup SPONY 5) Wielki Blef 6) Pechowy dzień 7) Przyjazd kolegów z Ełku 8) Udana wycieczka po Warszawie I bardziej szczegółowe: Plan .plan wydarzeń zemsty ale proszę nie z internetu bo ja tez tak umiem opisz WBRANA opstac z 'zemsty' streszczenie ,,zemsty'' Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu .szczegółowy; KONIUNKTURA [łac. coniunctura - zbieg wydarzeń] Mały Książę - szczegółowy plan wydarzeń; Mit o Syzyfie.Napisz szczegółowy plan wydarzeń z punktami do książ..

4.Plan wydarzeń.

Rodzice Oskara przyjeżdżają do szpitala 5.. Walka na broń ręczną5.. Poszukiwania Oskara 7.. Zdobycie polskiego szańca przez Rosjan6.. Plan ramowy ma samą ucieczkę Dedala z Ikarem, a plan szczegółowy dodatkowe podpunkty że np. lot za blisko słońca itp.co to znaczy ramowy plan wydarzeń?. obserwowanie okna zamieszkałych lokatorek.. 7.Walka Greków i Trojan.1.. Dusseldorf zgadza się na codzienne .Uczeń sporządza plan odtwórczy wypowiedzi (ramowy i szczegółowy) III.1.8 Tworzenie wypowiedzi.. muszę napisać jakiś plan wydarzeń szczegółowy do ,, Szatan z siódmej klasy'' jakiegoś wydarzenia z książki pomożesz?. Winicjusz przybywa do swego przyjaciela Petroniusza, opowiada mu o swoim zachwycie piękną Ligią, wychowanką Aulusa Plaucjusza i Pomponii Grecyny.. Wznowienie walk, bohaterskie czyny Greków i Trojan.. 2.Kłótnia Agamemnona z Achillesem.. Może być .Chłopi - szczegółowy plan wydarzeń, Władysław Stanisław Reymont - Chłopi - streszczenie, opracowanie.. Rozmowa o śmierci 4..

Układamy plan wydarzeń baśni „Słowik" ćwiczenia.

Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu .• Syzyfowe prace - streszczenie szczegółowe • Syzyfowe prace - streszczenie • Syzyfowe prace - opracowanie • Syzyfowe prace - plan wydarzeń • Ramowy plan wydarzeń Syzyfowych prac • Szczegółowy plan wydarzeń • Syzyfowe prace - bohaterowie • Syzyfowe prace na małym ekranie • ciekawostki; Czytaj książkę w serwisie:AKT I Rozmowa księcia Kirkora z Pustelnikiem oraz rada byłego króla Opowieść Filona o idealnej kochance Miłość Goplany do Grabca WściekłośćZadanie: napisz szczegółowy plan wydarzeń mitu o dedalu i Rozwiązanie:1 panowanie minosa na krecie a mądre i rozumne władanie wyspą b pokojowe stosunki z innymi państwami c rozwój floty handlu 2 narodzenie syna potwora a pazyfae rodzi byko człowieka b nieszczęście króla 3 obawy króla a strach o poddanych b budowa labiryntu c zamknięcie minotarła w plątaninie pokoi 4 dedal .Plan wydarzeń z powieści, jest planem odtwórczym, czyli piszemy go na podstawie tego, co przeczytaliśmy.. 5.Pomoc Zeusa dla Trojan.. W ten sposób zniknął problem zachowania tajemnicy, nikt już nie mógł zobaczyć, gdzie bawią się.Pierwszy list Oskara do Pana Boga 2.. Układ o rozstrzygającym wojnę pojedynku między Menelaosem i Parysem, ucieczka Trojańczyka..

Wówczas mówimy, że jest plan wydarzeń.

3.Znieważenie Achillesa przez Agamemnona.. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki.. Antygona wyznaje swej siostrze, Ismenie, zamiar pogrzebania zwłok brata Polinika.W bratobójczej walce polegli obaj bracia: Polinik i Eteokles, ale obecny władca Teb, Kreon, wydał rozkaz, aby nikt nie ważył się grzebać tego, którego uznał za zdrajcę.Antygona namawia siostrę, aby wraz z nią spełniła święty obowiązek.Plan ramowy i szczegółowy do książki "Ten obcy".. Oskar podsłuchuje rozmowę w gabinecie 6.. Spacer z ciocią Różą i tajemnica cioci 3.. 2.wynajem kamienicy przez mecenasa różnym lokatorom.. b)Rozpoznanie w nimfie swoją ukochaną.. historia choroby dziewczynki.. Narada wodzów achajskich, wróżby rychłego upadku Troi.. wydarzeń plan wydarzeń książki Ten obcy Plan wydarzeń Ułóż plan wydarzeń Tego obcego przebieg zdarzeń w Tym obcym szczegółowy plan wydarzeń książki Ten obcy Ten obcy szczegółowy plan wydarze .Wspólnie snuli plany, jak niepostrzeżenie dostać się do tajemniczego ogrodu.. Pewnego dnia Colin wezwał do siebie przełożonego ogrodników, Roacha, i nakazał mu, by nikt nie pojawił się w ogrodzie, gdy on będzie tam przebywał.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać1.Spotkanie strzelca i dziewczyny, jak co wieczór pod modrzewiem..

Przydatność 75% Ferdydurke - ramowy plan wydarzeń.

Takie ćwiczenia są potrzebne do tego, aby potem wykorzystać je do tworzenia planów twórczych, czyli.1.Gniew Apolla i jego zemsta.. Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Plan Wydarzeń ( Mit o Syzyfie ) antygona plan wydarzeń1.. Plan szczegółowy powinien zawierac w punkach wydarzenia bardzo szczegółowo krok po kroku co się w opowiadaniu dzialo.. Plan piszemy po to, aby nie zapomnieć, co po kolei należy zrobić (napisać).. Przedstawienie postaci pana Tomasza.. Wymówki czynione Parysowi przez Hektora.. a)Uwodzenie strzelca przez nimfę.. .2.Złamanie obietnicy.. Ekran interaktywny prezentujący treść baśni „Słowik" Hansa Christiana Andersena w formie tekstu i nagrania audio.. Plan to także zapisane w punktach wydarzenia zawarte w utworze.. 4.Gniew Achillesa i wycofanie się z walki.. Dodawanie komentarzy zablokowane - Zgłoś nadużycieZadanie: pomoooocy plan ramowy poniżej zamień na plan szczegółowy, na podstawie opowiadania quot dawid i goliat quot w gomulickiego plis.. Obydwaj udają się do domu Plaucjusza.. Nadciągnięcie oddziału Rosjan wyposażonego w 200 armat2.. Winicjusz wyznaje Ligii uczucie, ale dziewczyna jest chrześcijanką i nie chce zostać kochanką.Szczegółowy plan wydarzeń Pana Tadeusza, Adam Mickiewicz - Pan Tadeusz - streszczenie, opracowanieszczegółowy plan wydarzeń książki "Alchemik" Paulo Coelho Napisz plan wydarzeń 2 rozdział z Krzyżaków..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt