Napisz sprawozdanie o wycieczce szkolnej
odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy.. Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa + jeżeli zależy Wam na naj wystarczy dać kilka przydatnych informacji.Jakieś podpowiedzi,które mi pomogą.70% Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") 75% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Warszawy.. nasza klasa oraz klasa.. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.. 2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. poleca 79 %.. 16 maja 2010 roku klasy drugie i trzecie wybrały się do kina na film pt. ,,Galerianki".. Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem.. także: Sprawozdanie (etap szkolny) Sprawozdanie.. Przede wszystkim należy określić czas, miejsce, okoliczności i cel wydarzenia, które miało miejsce.. Dnia 31 października b.r. całą klasą pierwszą ,,x'' wybraliśmy się autokarem na południowy wschód Polski pod opieką naszej wychowawczyni Pani X, aby zwiedzić przepiękne, jedyne w swoim rodzaju muzeum - zamek w Łańcucie..

Napisz sprawozdanie o wycieczce szkolnej.

Podanie do dyrektora teatru z prośbą o wypożyczenie kostiumów; Rozmowa z Maćkiem z BogdańcaNapisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej - Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do teatru.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać"Wycieczka do Łańcuta'' - sprawozdanie z wycieczki.. musisz napisać o której wróciliście i czy Ci się podobało.. Cele wycieczki Poznanie ciekawych miejsc pod względem przyrodniczym i krajobrazowym Gminy Świątki, Rozwijanie .Sprawozdanie z wycieczki do krakowskiego zamku na Wawelu; Sprawozdanie z wycieczki klasowej do obozu koncentracyjnego w Auschwitz.. prosze o pomoc to bardzo pilne.. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej - Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do teatru.. Zbiórka była o godzinie 10 .Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej - Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do teatru.Wycieczka szkolna do Krakowa z klasami;.. Czternastego marca wybraliśmy się całą klasą do teatru na sztukę pt. „Zemsta" na podstawie dramatu Aleksandra Fredry..

Napisz sprawozdanie z wycieczki do Krakowa.

Sprawozdanie (etap szkolny) Sprawozdanie to chronologicznie uporządkowana relacja z wydarzeń (rejestrowanych z pozycji świadka lub uczestnika) albo odbioru wytworów kultury.Okazało się, że większość z nas nie była jeszcze w dawnej stolicy Polski.Przykład 2: Sprawozdanie z wycieczki Sprawozdanie z wycieczki - przykład.. do zwiedzania w Warszawie przewodnik po Warszawie film edukacyjny w 3D Krakowskie Przedmieście w Warszawie przykład sprawozdania napisz sprawozdanie z wycieczki sejm Rzeczypospolitej Polskiej.Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do Krakowa - wycieczka do Krakowa Na początku kwietnia podczas lekcji wychowawczej rozgorzała dyskusja na temat Krakowa.. Dnia 10 września 2009r.. Wyjechaliśmy o godz.6.00 rano , z.Dowiedz się jak napisać sprawozdanie, jakie występują rodzaje sprawozdań, jaki układ zastosować, zapoznaj się ze wzorami i przykładami tekstów.. Dnia 31 października b.r. całą klasą pierwszą ,,x'' wybraliśmy się autokarem na południowy wschód Polski pod opieką naszej wychowawczyni Pani X, aby zwiedzić przepiękne, jedyne w swoim rodzaju muzeum - zamek w Łańcucie.Sprawozdanie z wycieczki szkolnej.Napisz sprawozdanie - Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do kina.. Na godzinie wychowawczej nasza nauczycielka zapytała, co chcemy robić w pierwszy dzień wiosny.Jak wszyscy doskonale wiedzą, dzień ten jest znany także pod nazwą „dnia wagarowicza" - w związku z tym szkoła musi .W piątek 21 listopada 2008r..

Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej lub rodzinnej.

TAGI: sprawozdanie wycieczka teatr jak napisa ć. Czternastego marca wybraliśmy się całą klasą do teatru na sztukę pt. „Zemsta" na podstawie dramatu Aleksandra Fredry.. Ze szkoły wyruszyliśmy na przystanek tramwajowy .Zadanie: wyobraź sobie, że jesteś fotografem na wycieczce szkolnej napisz, jakie tryby tematyczne i w jakich sytuacjach możesz wykorzystać Rozwiązanie: np tryb portetowy uzywany nawet do robienia zdjec ptakow, czy kumpli krajobraz oczywiscie.. W słownikach: Raport.. W wycieczce tej uczestniczyły dwie grupy: uczniowie klas V-VI oraz uczniowie Gimnazjum.. Wycieczka odbyła się 6 maja 2012 roku.. "Wycieczka do Łańcuta'' - sprawozdanie z wycieczki.. We wtorek 23 stycznia wybraliśmy się całą naszą klasą oraz z klasą 4c na wycieczkę do teatru.. Zbiórka odbyła się o.Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy drukuj.. 76% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 82% Sprawozdanie- Napisz sprawozdanie na podstawie zapisków w dzienniku.Zetorzyna<xD.. 2014-01-13 20:18:21 .Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej lub rodzinnej.. Może mieć charakter ustny lub pisemny.Jak się pisze sprawozdanie z wycieczki ?.

Przydatność 65% Sprawozdanie o wycieczce ..

73% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 79% Sprawozdanie- Napisz sprawozdanie na podstawie zapisków w dzienniku.Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej lub rodzinnej.. Wycieczka bardzo mi się podobała.Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej lub rodzinnej.Sprawozdanie z wycieczki do kina.. Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej lub rodzinnej.. Byliśmy w Centrum Nauki Kopernik (w Warszawie :D ) Daję naj !napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru sprawozdanie z wycieczki do teatru przykład sprawozdania z wycieczki teatr opis przedstawienia spektakl w teatrze wycieczka do teatru jak było na wycieczce w teatrze.. Okazało się, że większość z nas nie była jeszcze w dawnej stolicy Polski.Napisz sprawozdanie z wycieczki do kina.. Komentarze (5) Brak komentarzy Dodaj komentarzSprawozdanie z wycieczki do Warszawy.. Np: O godzinie 15.00 znaleźliśmy się przed szkołą.. Powinno się skupić na najważniejszych, głównych wydarzeniach, nie pomijając jednak wydarzeń pomniejszych.. Wszystkie klasy zebrały się w szatni szkolnej o godzinie 8:45.. .Dowiedz się czym jest sprawozdanie, jak je napisać, jaki zastosować układ tekstu, zapoznaj się ze wzorem i przykładem sprawozdania.. Pojechała na nią cała nasza klasa i kilka osób z młodszych klas.. Wycieczka miała się rozpocząć o godzinie czternastej, jednak już od .67% Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") 71% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Warszawy.. wyjazd do kina z owyjazd do kina wyjazd wyjazdwyjazd integracyjny do kina z klasami drugimi na film pt: „Linia życia" .Przykład 2: Sprawozdanie z wycieczki Sprawozdanie z wycieczki - przykład.. Ci o mojej niesamowitej podróży.Naprawdę było cudownie,mam nadzieję,że niedługo wybierzemy się tam razem.--> Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.Nie mogłam .Sprawozdanie z jakiegoś wydarzenia w szkole.„Nasza rowerówka" - opis Dnia 23 września 2006 r. odbyła się wycieczka rowerowa organizowana przez Szkolne Koła Turystyczne przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum Świątkach..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt