Napisz co lubisz robić po niemiecku
Przedstawianie się po niemiecku: literowanie.. 2012-03-22 20:28:13Przykłady użycia - "co robisz?". 2010-12-23 18:29:19 Lubisz w wolnym czasie uczyć się biologii .. 2010-11-16 20:10:43 co lubisz robić w wolnym czasie ?. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!". [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Napisz 5 zdań po niemiecku gdzie robisz zakupy i dlaczego oraz gdzie nie robisz zakupów i dlaczego Jeżeli macie pisać z translatora to lepiej nie piszcie w ogóle .. Co oznacza w języku francuskim ''woow c'est tlm bow'' 2020-12-27 12:17:00; Jak nauczyć się wymawiać w hiszpańskim -ci, -ce, .Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Żurek to po niemiecku: die Mehlsuppe.. 2010-03-21 15:03:51 Lubisz piosenki śpiewane po niemiecku ?. 4.Napisz co potrafić robisz.. 2010-09-23 16:18:36To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać list nieformalny do przyjaciela lub kolegi Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. 🙂 4.2 / 5 ( 6 votes )To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. rozpocznij naukę: Was machst du gern?. Napisz po niemiecku jaką porę roku lubisz i dlaczego..

... co robisz w czasie wolnym po niemiecku.

kochen , bemalen , radtour Czego nie lubię robić np. telefonierenNapisz po niemiecku: 1.Napisz 5 obowiązków, które musisz robić i które powinieneś.. Im Winter der .Ich mag Deutsch - lubię niemiecki.. (3 rzeczy).. Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.Ogłoszenia o tematyce: co robisz w wolnym czasie po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. open_in_new Link do źródła ; warning Prośba o sprawdzenie .Napisz po niemiecku jaką porę roku lubisz i dlaczego.. Na to pytanie odpowiemy sobie w dzisiejszym odcinku, zapraszam!. i tak dalej PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ !…Co lubisz robić?. po niemiecku.. 2010-09-05 14:53:09potrzebuje 10 zdan co robisz w wolnym czasie po niemiecku 1. osoba 2.czasownik musza byc po kolei napiszcie ze gram w piłke tancze jezdze na rowerze serfuje na necie czyta m ksiazki ucze sie pisze listy spotykam sie z kolegami] słucham muzyki z góry dziekuje :DPrzykłady użycia - "po niemiecku" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. lubisz jak śpiewają po niemiecku czy po angielsku?. Polish Ale dostają znacznie więcej informacji na temat tego, co robisz online, co lubisz, co cię interesuje.. (3 rzeczy)..

po niemiecku.

Dodawanie komentarzy zablokowane - Zgłoś nadużycieIch mag Bigos und Żurek./ Lubię bigos i żurek.. Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane.. No właśnie, jak będzie po niemiecku że coś „lubimy" albo czegoś „nie lubimy".. Opublikowano 24th January 2014, autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasj .Przykłady użycia - "robić" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 🙂 3.9 / 5 ( 54 votes )Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. Polish A my, ludzie, chcemy robić rzeczy, które niszczą rośliny i ich naturalne środowiska.Przykłady użycia - "lubić" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Co lubisz.. - rozwiązanie zadania .. Polish Jedną przyczyną, dla której możesz coś lubić jest użyteczność.Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne W Niemczech bardzo często proszeni będziemy o przeliterowanie imienia czy nazwiska.. Co lubisz robić podczas tej pory roku.Napisz po niemiecku jaką porę roku lubisz i dlaczego..

Co lubisz robić podczas tej pory roku.

konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce .niemiecki co lubisz robić .. konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po .. by móc napisać .Napisz co lubisz i czego nie lubisz robić po niemiecku .. Mam napisać 3 zdania co lubię robić i 1 czego nie lubię robić po niemiecku przy użyciu tych fraz : gern , nicht gern , am liebsten macht , langweilig itd.. co lubię robić np .. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk „Lubię to!". 6.Odmów koledze, na propozycje pójścia na basen, powiedz że musisz się uczyć.` .Tokio Hotel.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. NIEMIECKI;-) 2014-09-11 21:21:18; Napisz, co Ty robisz chętnie/ chętniej/ najchętniej - Niemiecki.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

3.Napisz czego nie wolno ci robić.

Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Ich spreche Deutsch gerne - lubię mówić po niemiecku.. MÖGEN Żeby powiedzieć, że lubimy coś, np. jakąś rzecz lub osobę, użyjemy słowa „mögen - lubić" Wir mögen […]Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. W skrócie chodzi o to, że każda litera ma przypisane imię.Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.jak przetłumaczyc na niemiecki co lubisz robic 2009-11-11 20:56:10; Napisz w kilku zdaniach co robisz w wolnym czasie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt