Test z opowieści z narnii
Rozpocznij quiz.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Udostępnij Udostępnij wg Lidkalachowska.. Przedszkole .Opowieści z Narnii (ang. The Chronicles of Narnia, w Polsce znane także jako Opowieści z Narni) - cykl siedmiu powieści fantasy napisanych przez C.S. Lewisa.Uważany za klasykę literatury dziecięcej oraz najlepszą pracę autora, sprzedał się w ponad stu dwudziestu milionach egzemplarzy w czterdziestu jeden językach.Opowieści z narnii na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. 2010-09-03 21:46:58 jak przejść misje za aslanem w opowieści z narni lew , czarownica i stara szafa 2011-02-12 08:03:24 Opowieści z Narni - lew , czarownica i stara szafa 2010-04-14 16:32:48"Opowieści z Narnii.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. S. Lewisa; 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Piotr.. Sprawdź się!. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Nie było tu nic więcej, jeśli nie liczyć stojącej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkła.Test Z Opowieści z Narnii.. Serwis zamknięty.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Edytuj elementy.. Sprawdź się!. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa76% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii..

Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.

Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Ogólna wiedza filmowa.. 4.Polowało na niego królewskie rodzeństwo 5.Wskazał dzieciom drogę do Pana Bobra 6.Efekt złości czarownicy 7.Tumnus tak nazywał kraj,z którego .Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012Oglądaliscie Opowieści z Narni, Lew, Czarownica i Stara Szafa?. Podobne działy.. Odblokuj dostęp do 8280 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Może być ten test ja miałam 9/10.. Co zabrały z szafy?. Publikacje nauczycieli .. Czym Królowa Śniegu zaczarowała Edmunda i co rozkazała mu zrobić?. Proszę o odpowiedzi na pytania: 1.Zamek nad wschodnim morzem 2.Pani Bobrowa dostała ją od św.Mikołaja 3.Olbrzym,któremu Łucja pożyczyła chusteczkę.. Rozwiąż test i sprawdź!Opowieści z Narnii.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. PS Proszę, pisazcie komentarze, a jeśli macie i chcecie, to w komentażach podawajcie też swojego funtest,a.Test wiedzy o Opowieściach z Narnii.. anuluj.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneOpowieści Z Narnii: na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Postacie i gatunki filmowe.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 80% Test znajomości "Opowieści z Narnii" C. Polub..

Tags: Question 3 .test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" Tagi dla tego testu: opowieści z narnii test 4free.

super 10/10.Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Ułóż plan wydarzeń z lektury "Opowieści z Narni.. Masz świetny pomysł na quiz?. Lew, Czarownica i stara szafa" DRAFT.. Jak dzieci wydostały się z Narnii?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. "Opowieści z Narnii.. Jeśli chcecie sprawdzic, na ile, rozwiążcie mój test o pierwszej części + dwa pytania ze wszystkich części.. Które z dzieci jako pierwsze weszło do szafy i poprzez nią trafiło do Narnii?. dodany: 2015-12-06 20:42:13, przez: karolina.. TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. J angielski testy gimnazjalne online; streszczenie opowiesci z narni- HelpDesk Streszczenie Opowieści z Narnii Lew Czarownica i Stara szafa; Opowieści z Narnii Lew angielski poziom podstawowy testy 92578 kod uslugi ap az4Klasy 4-6 C.S. Lewis: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test „Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to nadal jedna z bardziej popularnych lektur.. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury .. Imię i nazwisko klasa 1.. Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa"..

Więcej ...Ogłoszenia o tematyce: test z opowieści z narnii na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.

Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Wkrótce potem dotarli do prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Anime .Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. 29.niektóre z nich były z pewnością większe od Biblii w kościele.. Osadź.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. 75% Recenzja Opowieści z Narnii; 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.Krzyżówka "Opowieści z narnii" Chodzi mi o czesć "Lew,czarownica i stara szafa".. Sprawdź, ile pamiętasz!. Czym jest Narnia?. Komentarze sameQuizy: 209 .. Poradziłeś sobie dobrze w tym teście, jednak jeśli chciałbyś otrzymać lepszą ocenę, poczytaj trochę o lekturze, lub zrób test .Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Łucja .. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Powodzenia!. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w .. 74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 75% Recenzja Opowieści z NarniiMoże znacie "Opowieści z Narni" (autor: C.S. Lewis)?. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?.

Rozwiąż test!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Co wiesz o opowieściach z Narnii?

pytanie 1 z 10.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt