Napisz po niemiecku co robiłeś wczoraj
Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napisz 5 zdań o tym co nie robiłeś wczoraj 2013-04-03 15:13:20 Napisz 5 zdań co robiłaś/eś wczoraj -po angielsku 2011-12-27 13:17:24 Załóż nowy klubPrzykłady użycia - "" Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Napisz 7 zdań po niemiecku co robiłeś wczoraj Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. proste zdania w czasie przeszłym perfekt, typu: wczoraj wstałam o 10.. itp. z góry dziękuję :)Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz 10 zdań o tym co robiłeś wczoraj po niemieckuNapisz 10 zdań po Niemiecku w czasie prateritum co robiłeś wczoraj.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Polish Zwróćcie uwagę, to co teraz robimy jest zmuszaniem ludzi do nauki matematyki.. 2010-05-07 15:50:27; Napisz 5 zdań co robiłaś /eś wczoraj-po angielsku 2011-12-27 13:17:24; Napisz po niemiecku co robiłaś wczoraj;) 2011-03-23 18:16:06; Co robiłaś wczoraj przez czały dzień?. co robisz w czasie wolnym po niemiecku.. ( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

open_in ...10 zdań po niemiecku - co robiłeś wczoraj.

Polish Wszyscy zaczynają robi ć, co tylko chcą .Tłumaczenie słowa 'Co robiłeś wczoraj?'. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Co robiłeś wczoraj?. od Isia12384 3 tygodnie temuPrzykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?". Proszę o szybką odpowiedź!. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. wczoraj /ˈfʧ̑ɔraj/ rzeczownik, przysłówek r. nijaki gramatyka .. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Zdania mają odpowiadać na pytanie "Co wczoraj robiłeś" i mają być w pierwszej osobie.Co robiłeś wczoraj?. jadłam śniadanie, poszłam do szkoły, zjadłam obiad, czytałam książkę, odrobiłam lekcje, grałam na komputerze, grałam w karty, oglądałam film, ugotowałam coś, poszłam spać.. Takie znaczenie (pieprzyć się) ma też czasownik nageln, trafiłem na niego kiedyś w książce „Crazy" (autor Benjamin Lebert)..

pl. ... Co robiłeś wczoraj?

Napisz 5 zdań o tym co robiłaś na długi weekend w czasie Past Continous?. @GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie.. Co robiłeś wczoraj?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury.. Polish I nawet w takiej chwili nie chciał, żeby mu pokazywać co właściwie robi.. 2011-04-09 15:32:14; Napisz 5 zdań o tym co nie robiłeś wczoraj 2013-04-03 15:13:20; Jaki jest czas przeszły od czasownika say 2013-03-22 17:56:45; Co wczoraj robiłeś /łaś?. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Przykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?". po niemiecku.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Prostych.Ale moim argumentem jest, że jeżeli chcesz rozumieć globalną wioskę prawdopodobnie dobrze jest odkryć co ich pasjonuje, co ich bawi, co robią w wolnym czasie.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. Polecam przy okazji.. Przytłumaczyć i jakoś sklecić jakoś [dodać danach itp.] 10 zdań.. po niemiecku.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. (niemiecki) Poproszę o 8 zdań, w czasie Preteritum z czasownikami regularnymi i nieregularnymi po niemiecku..

Co robiłeś wczoraj?

2012-12-29 14:01:43; NApisz 5 zdań co robiłeś wczoraj?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. open_in .Przykłady użycia - "Co robiłeś wczoraj?". 2011-10-18 21:24:33; Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś .- Wczoraj pieprzyliśmy się.. - napisz w czasie przeszłym Perfect.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. napisz .. Prosze aby był to dzień z zycia dziewczyny.Co robiłeś wczoraj przez cały dzień .. po niemiecku.. W roku 2000 powstał też film, możecie go zobaczyć tutaj: Crazy - film po niemiecku.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. [j.niemiecki].. Niemiecki .. PROSZĘ O POMOC .. Opublikowano 24th January 2014, autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasj .. Umlaut na klawiaturze polskiej - jak napisać "ü" n.Co robiłeś wczoraj?Imprezowałeś?. Co robiliście wczoraj i przedwczoraj?. po niemiecku.. Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.. Niemiecki .. - rozwiązanie zadania .. Co robiłeś wczoraj przez cały dzień .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wczoraj mieliśmy wrażenie, że rynek ożywia się nieco, lecz raczej w okolicach 1,00 EUR.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego..Komentarze

Brak komentarzy.