Napisz opowiadanie o spotkaniu z hermesem
ma być nie skomplikowane i nie skopiowane DAJE 100 pkt.opowiadanie z dialogiem przykład opowiadania z dialogiem napisz opowiadanie z dialogiem po zmroku opowiadanie dialog w opowiadaniu zastosuj dialog w opowiadaniu wykorzystaj dialog w opowiadaniu wymyśl opowiadanie z dialogiem Po zmroku opowiadanie własne.. : Spotkanie po latach.. Miał nadzieje ,że nikt nie zauważy.. No, z asertywnością to u mnie raczej ciężko.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową".Rzeka była szeroka, z zimną wodą o lekko zielonym odcieniu.. Napisz op.. Kiedy Tomek wszedł do klasy, nauczyciel zapytał:.Napisz jak potoczyły by się losy Janka, gdyby otrzym.,,Ręka mi drgnęła.. Pomysłu nie mam, czasu mam mało więc się odwdzięcze bardzo dobrze.. Dam Jana za najlepsze .Napisz opowiadanie o spotkaniu z wybranym bohaterem lektury obowiązkowej, w czasie którego podzieli się on z Tobą swoimi doświadczeniami dotyczącymi życiowych wartości.. Twój pierwszy dzień w szkole, spotkanie z jakąś ciekawą postacią, przygoda, która spotkała Cię na wakacjach.. Scrooge z niecierpliwością czekał na spotkanie z duchem.Mit o Prometeuszu jest innym niż teoria czterech wieków podaniem o powstaniu człowieka.. Agnieszka co ma peszka.. Opowiadanie musi być o przygodzie na Olimpie., że jesteś na Olimpie i np.spotkałeś jakiegos boga itp..

Napisz opowiadanie twórcze z użyciem dialogu.

Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. .Wyobraź sobie, że mędrzec z bajki Piquemala spotkał się ze Scrooge'em, bohaterem "Opowieści wigilijnej".. O ile mnie wzrok nie mylił, startowali w nim: Hefajstos, Zeus, Ares, Helios i Hades.. Po wielu godzinach wyczekiwania wreszcie wybiła pierwsza.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Opowiadanie o bogach Greckich.. Język polski Rozmowa w cztery oczy.. Nie chciał się przyznać do swojej haniebnej pomyłki, dla tego nikomu o niej nie powiedział.. Prometeusz był jednym z tytanów.. Odpowiedz.. Proszę o szybką odpowiedź !. Najlepsi w pomaganiu: 1.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Jednak na ziemi, późny wschód słońca ludzie uznali za karę od bogów.. 2010-10-06 20:33:36Napisz opowiadanie o spotkaniu Switezianki z bohaterką innego utworu literackieg, w czasie którego nimfa z ballady Adama Mickiewicza przedstawi najtrudniejszą decyzję w swoim zyciem .200słówNapisz opowiadanie: Moje spotkanie z mitologiczna postaci ..

2011-03-29 18:21:58; co to jest opowiadanie twórcze?

Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 17.10.2016 (16:27) - przydatność: 44% - głosów: 46Po jakimś czasie przestałem się denerwować, usiadłem spokojnie i wraz z innymi zacząłem obserwować miejsca zmagań greckich bogów.. ~Przyjaciel_koteczek.. Z wielką trudnością wygrał Zeus.. 2009-11-05 20:14:09; Pomożesz ?. szybko!. Wiadomość ta szybko dotarła do Artemidy, a ona wyruszyła w takim pośpiechu, że zapomniała łuku, zostawiając go w swej komnacie .Opowiadanie - To było niezwykłe wakacyjne spotkanie.. Przykładowe wypracowanie.. Potem przyszedł czas na zawody w pływaniu.Napisz opowiadanie (może być z dialogiem), którego bohaterami będą postaci znane ci z mitologii.. Opowiadanie musi zawierać co najmniej 10 zdań, tylko aby zdanie było złożone.. Po umyciu się i zjedzeniu śniadania postanowiłam wybrać się na długi spacer, ponieważ .Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Opowiedz o spotkaniu scrooge z marleyem.. Nie zabiłem Stolnika!. Większość szybko popędziła do świątyń błagać o przebaczenie.MOje spotkanie z duchem-opowiadanie z urzyciem dialogu-Dziady część ll 2009-10-08 18:25:32; Uczucia pomiędzy Małym Księciem, a różą !. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny..

Napisz opowiadanie o ich spotkaniu, w którym wyjaśnisz też, czego to spotkanie nauczyło Scrooge'a.

Akurat rozgrywano pięciobój.. opowiadanie opowiadanie z dialogiem napisz opowiadanie z dialogiem opowiadanie z dialogiem przykład wakacyjne spotkanie opowiadanie z dialogiem napisz opowiadanie o wakacjach.. Ulepił człowieka z gliny pomieszanej ze łzami.. Duszę zaś zrobił z ognia niebiańskiego, który wykradł z rydwanu słońca.. .Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcji .Na drugi dzień w szkole - redagujemy opowiadanie z dialogiem.. Byłam zła - jak zwykle zgodziłam się na coś, czego nie miałam ochoty robić.. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.Napisz opowiadanie z elementami opisu pt. Mój pierwszy krok na obcej planecie.. Wykorzystał do tego Hermesa, któremu powiedział o nowym stworzeniu, jakie pojawiło się na ziemi.. 0 0 03.11.2018 o 09:10 rozwiązań: 1.. Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę.Napisz opowiadanie na temat ,,Moje spotkanie z mitologicznym bohaterem''.. Gdy wstałam jeszcze nie wiedziałam, że ten dzień zapamiętam bardzo długo.. 0 ocen | na tak 0%.. "Przygody Tomka Sawyera" Na drugi dzień Tomek spóźnił się znowu do szkoły.. Człowiek Prometeusza był podobny do wizerunku bogów, ale słaby i bezradny.Napisz opowiadanie twórcze z opisem sytuacji, krajobrazu lub przeżyć wewnętrznych.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów..

Taki kolor zawdzięczała odbiciu zielonych liści drzew, które je otaczały.Napisz opowiadanie z dialogiem.

Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.. Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów .. napisz opowiadanie gdzie jeden bohater zainspiruje d.. Moje spotkanie z Hermesem .Napisz krótkie opowiadani.. Baśniowa opowieść z krainy NarniiNapisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater „Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Ale temat opowiadania może być też bardziej niezwykły (np. spotkanie z ufoludkami) - wtedy będzie to opowiadanie fantastyczne.. Opowiadanie.. Michel Piquemal Drogocenna perła Opowiada się w Indiach, że żył raz pewien mędrzec.Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. Zdaję sobie z tego sprawę, bo gdy wracam myślami do tamtych wydarzeń, często zdaje mi się, że to był sen…Napisz opowiadanie dlaczego telewizja i internet kino i film są współczesnymi muzami 2020-10-12 20:36:30 Zdanie z polskiego 2020-10-11 21:05:07 Ej jakie jest prawdopodobienstwo urodzenia, się dziecka z prostymi włosami rodzicom, którzy mają kręcone włosy i są heterozygotami 2020-10-11 19:59:57Teraz usiadłam i zaczęłam trzeźwo myśleć o tym, co usłyszałam.. Był tak roztrzęsiony wczorajszą sytuacją z Becky, że zasną dopiero nad ranem.. Opowiadanie z .Napisz krótkie opowiadanie fantastyczne o spotkaniu z prometeuszem 29 października 2020 07:06 Ściągi Wtedy Prometeusz zaczął opowiadać: Jestem tytanem czyli pół bogiem, pół człowiekiem.. komentarz 26 października 2015 przez użytkownika fapster02.Opowiadanie fantastyczne z dialogiem Pewnego dnia,gdy szedłem przez las spotkałem kota.Napisz opowiadanie o spotkaniu - zadanie wypowiedzi twórczej.. Ciotka ledwie dobudziła go o dziewiątej.. Napisze mi ktoś?. Był to piękny, letni dzień, taki sam jak każdy.. Zaczął się zastanawiać,Z parogodzinnym opóźnieniem obleciał na swym rydwanie świat.. Pewnego słonecznego dnia poszłam na boisko, miałam spotkać się tam z Marcinem i porozmawiać z nim w cztery oczy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt