Ułóż krótkie dialogi i zapisz je w zeszycie was soll
Na następnej lekcji podam poprawne z rozwiązanie zadania 4 i 5 , abyście mogli dokonać samokontroli.Ułóż wyrazy w kolejności aby powstały pytania w czasie Present Perfect a następnie napisz krótkie odpowiedzi do tych pytań.. każdy dialog skałada się z trzech wypowiedzi.. Reforma 2019 (Zeszyt ćwiczeń, Hueber) Klasa: I liceum.. W zadaniu 5 ułóż krótkie dialogi według wzoru.. Porządkowanie.. Ty studiujesz.. 35 Lekcja 9 ZADANIE: Ułóż zdania w SW mając do pomocy etykietki z notacją SW.. W zeszycie dopasuj dni tygodnia do środków transportu,Podsumowanie : sprawdź, czego się nauczyłeś i wykonaj zadanie 4 i 5 w zeszycie ćwiczeń na stronie 88.. 1.ułóż w kolejności alfabetycznej - Ułóż w kolejności alfabetycznej - Ułóż w kolejności alfabetycznej - Ułóż wyrazy w kolejności alfabetycznej .. Ułóż wyrazy w kolejności alfabetycznej i zapisz zdania w zeszycie.. Ułóż dialog pt. „Mój przyjaciel i ja na bezludnej wyspie", w którym zastosujesz jak najwięcej różnych typów zdań.. Uzupełnij dialog przedstawiający sytuację w sklepie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.15 Übung 6, Seite 31 Uzupełnij zdania właściwymi zaimkami pytającymi: wo, wie, woher, wer i zapisz je w zeszycie.. uzupełnij treść .Zeszyt Ćwiczeń .. 2012-03-27 19:39:02 Krótkie dialogi 2020-09-04 16:49:35Ułóż zdania i zapisz je w zeszycie..

Ułóż dialogi i zapisz je w zeszycie.

pokaż więcej.. Ja uczę się w szkole.. Poprawne dialogi przetłumacz na język polski .. Nad Polską krzyżują się szlaki wędrówek ptaków.. W wolnym czasie gram w squasha.Zapisz w zeszycie odpowiedzi na podane pytania.. kuh, redimrah, ćawosałah, jeh, poh, aruh, aloh, łanjeh, ćaluh, ćasah, olah.Dialog w sklepie po niemiecku.. Następnie dopisz krótkie odpowiedzi, zgodnie z treścią historyjki.. Zapisz go tutaj lub w zeszycie.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Posłuchaj nagrania 52 (do cwiczenia.. - Pisownia wyrazów zakończonych na -ów.. Zadanie premium.. Napisz jak nazywają się zilustrowane miejsca (1-4).. ]Ułóż i zapisz dwa krótkie dialogi które mogłyby się odbyć między osobami widocznymi no poszczególnych fotografiach 2012-12-17 16:51:05 Ułóż pytania z niemieckiego 2010-11-28 11:29:57 Ułóż cztery krótkie dialogi i zapisz je w zeszycie.Zapisz je w zeszycie.. Ułóż dialog pt. „Mój przyjaciel i ja na bezludnej wyspie", w którym zastosujesz jak najwięcej różnych typów zdań.. Wykonaj ćwicz.. 77 W zeszycie z rozsypanych wyrazów ułóż pytania i dopasuj do nich odpowiedzi.. Dialog w sklepie odzieżowym po niemieckuSzukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Setze die richtige Form des Verbs haben Ułóż zdania według wzoru i zapisz je w zeszycie..

!Ułóz cztery krótkie dialogi i zapisz je w zeszycie.

Zapisz w zeszycie 4 synonimy .. Odczytaj je i zapisz w kolejności alfabetycznej.. PS Pozostańmy w kontakcie, szukaj nas również na Instagramie i Facebooku.. Wie heißt du?Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.Ułóż dialog.. 2012-04-04 19:37:46 napisz rozmowę( dialog )po miedzy sobą a bogiem wiatru Boreasz 2010-10-06 14:54:32 Napisz w zeszycie krótki tekst o wybranej dyscyplinie sportu 2014-03-06 18:30:19Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Niemcy bardzo dużą uwagę przywiązują do zwrotów grzecznościowych, co między innymi słychać robiąc zakupy w sklepie.. UCZYĆ SIĘ.]. 2020-12-15 08:46:54 Więcej bez odpowiedziUzupełnij Kącik zdania i zapisz je w zeszycie.. 2015-11-07 22:58:22 Patrzebuje cytaty krótkie , albo długie .. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Pierwszy post mini-dialogi możecie znaleźć tu.. Prześlij do sprawdzenia (do 19.05.).. pl) i zapisz brakujące wyrazy.. 18 achtzehnOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Ułóż i zapisz w zeszycie przedmiotowym krótki dialog na temat wyjścia do kina lub teatru.. Ułóż dialog we właściwej kolejności (Niemiecki) Pomoże ktoś :D 1.Da rechts , an der Kasse 2.Guten tag..

Ułóż zdania z wyrazami i zapisz je w zeszycie.

Übung 7, Seite 31 Ułóż pytania do podanych odpowiedzi, np. 1.. Ułóż dialog dotyczący rozmowy z ekspedientką w sklepie (klasa 5) 2014-02-22 19:20:42 Przeczytaj cztery krótkie teksty .. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. O tym jak brzmieć ładnie i grzecznie nie tylko w sklepie, ale generalnie po niemiecku - dowiesz się tutaj.. Ułóż w kolejności .Zapisz w zeszycie wszytkie możliwe połączenia.. 77 Posłuchaj wywiadu z hrisem Rayem 2.42.. Zadanie 2.. -Uns hat er auch nicht gefallen.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 3 PISMO MIGOWE .. Możesz przesłać tylko słowa, którymi uzupełnił .Ułóż pytania i je napisz.. Zapisz go tutaj lub w zeszycie.. Ułóż dialogi i zapisz je w zeszycie.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. 34 ZADANIE: Napisz w SW e-maila do nowego kolegi.. b Uporządkuj zdania i zapisz w zeszycie dwa dialogi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Znacie jakieś śmieszne krótkie dialogi?. uzupełnij treść .W pierwszym zadaniu trzeba utworzyć zdania w czasie Perfekt, a w drugim przetłumacz z polskiego na niemiecki 2020-12-16 20:54:07 Praca domowa z niemieckiego liceum.. Użyj wyrażeń podanych w ramce.. - Jedźmy na weekend w Pieniny!- rzucił pomysł Maciek..

D3 D3 D3 D3 ... i zapisz go w zeszycie.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.. 30 Przeczytaj wizytówkę i wypełnij formularz.. Nad Polską krzyżują się szlaki wędrówek ptaków.. Wykonaj ćwiczenie 2 str. 115 w zeszycie ćwiczeń.. Napisz krótki tekst o sobie.. Aussprache - WymowaZapisz je tutaj lub w zeszycie.. Klasa 2 Polski.. ZADANIE: Ułóż krótki dialog i zapisz go w SW.. Uzupełnij wyrażenia (a-d) odpowiednimi czasownikami.. Pamiętaj, że nowo powstały wyraz otrzymuje rodzajnik od tego drugiego elementu.. Übung 8, Seite 31 Sformułuj podane pytania w formie grzecznościowej „Sie" i zapisz je w zeszycie.3.. Przedstaw mamie koleżankę Ivy.. Do każdego z pytań 1-4 dobierz właściwą odpowiedź, zgodną z treścią tekstu.. Od czterech lat uczę tego języka.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .'. Opublikowałam tam już kilka zwrotów na proszę, ale po zgłębieniu tematu jest ich o wiele wiele więcej.Ułóż w zeszycie dialog, w którym wykorzystasz ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt