Napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa lampo
Zaprzyjaźnia się ze zawiadowcą stacji i postanawia towarzyszyć mu w jego pracy.. Wykonaj ćw.. Autor, czytając włoską prasę, natknął się na historię niezwykłego psa i postanowił przenieść ją na karty swojej książeczki.. Jak obliczyć działania 600:200 i 600:2 wyjaśni Wiktoria i Antek - w ćw.4 na s.44 (Podręcznik).1.. Rozwiązujemy zadania tekstowe na obliczenia kalendarzowe.. Uwaga!. 6, 7, 8 wykonaj zgodnie z poleceniem Ćw.. 2011-11-30 14:08:00Napisz kilka zdań na temat psa Lampo.. Wszyscy kolejarze lubili zwierzaka.. Ćwiczenia gramatyczne.. Przeczytaj w podręczniku s.119 - Powtórzenie Zapamiętaj J 1 rok = 12 miesięcy 1 kwartał = 3 miesiące 1 wiek = 100 lat 2.5.. Nakaz pozbycia się psa ze stacji wydany przez naczelnika.. Był przebiegły i pomysłowy .. 2011-12-21 16:04:25 Napisz opowiadanie o jednej z wielu podróży psa Lampo .Zadanie: napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa lampo Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz kilka zdań o wybranej przygodzie psa lampo potrzebne na zaraz Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa Lampo ( O psie , który jeździł koleją . ). Napisz streszczenie wybranej przygody bohaterów „W pustyni i w puszczy" Plis pomocy Do dziś do 9:45 Prosze o pomoc dam promo na tt i na ig podkresl w zdaniu spojniki gdy dotarli na szczyt,zerwal sie silnz wiat ..

Napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa Lampo.

Oczy miało wesołe i .napisz kilka zdań o wybranej postaci z powieści ''Odyseusz'' 2010-01-07 13:17:23 Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza.. Sława Lampa - w gazecie ukazują się artykuły o jego podróżach po całym kraju.. Zapisz w zeszycie: T: Opisujemy psa Lampo.. 1-6 str.42-43.1.Wyszukaj w lekturze fragment opisujący psa Lampo P. str. 28.. Lampo był kudłatym kundlem trochę podobnym do owczarka i szpica.. Pies jeźdźił pociągami w różne strony kraju .. Podróże psa Lampo po kraju - ćwiczenia w ustnym i pisemnym opowiadaniu dalszego ciągu opowiadania.. Zaznacz w lekturze fragmenty opisujące psa Lampo.. 2012-05-14 16:44:08Zadanie: mam napisać swoimi słowami przygodę psa lampo ,,o psie Rozwiązanie:o psie, który jeździł koleją to historia psa lampo, który pewnego dnia pojawia się na stacji kolejowej w marittimie i zaprzyjaźnia się z zawiadowcą szybko staje się częścią jego życia, ulubieńcem rodziny kolejarza i jego przyjaciół zdobywa też sławę w kraju, gdyż regularnie podróżuje .Lampo to główny bohater książki pt."o psie,który jeżdził koleją".Był psem pododnym do szpica i owczarka.Jedno ucho miał sterczące ostro do góry,a drugie opadające w dół.Oczy wesołe i szelmowskie z iskrą,natomiast długowłosej,gęstej sierści uroku nadawała na grzbiecie jasna pręga.Poza tym miał sympatyczną mordkę i długi piękny ogon zakończony białą plamą.Został .Lampo to główny bohater utworu..

...Napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa Lampo.

3.podaj kilka cech charakteru glownego bohatera ksiązki pt. "Robinson Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: doma97 13.4.2010 (16:28) napisz w zeszycie opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: szarikowa2000 26.4.2010 (18:13)7.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł. 2015-06-15 14:38:20 O psie ktory jezdził koleją opis lampo na szybko!. 2011-12-21 16:04:25 Napisz opowiadanie o jednej z wielu podróży psa Lampo .Książka „O psie, który jeździł koleją" Romana Pisarskiego powiada o przygodach psa imieniem Lampo, który zwiedził całe Włochy podróżując pociągami.. Swoim bliskim wysyłamy kartki świąteczne, najlepiej własnoręcznie przez siebie wykonane.Temat: Przygody psa Lampo.. Porządkowanie wydarzeń opisanych w książce ,,O psie, który jeździł koleją".. Przyślij mi zdjęcie lub skan tego zadania.. w formie opowiadania 10 zdań.. (Najlepsze , napisane na temat i 5 l… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz w zeszycie kilka zdań o papieżu Janie Pawle II, wykorzystaj słownictwo z ćw.3 ze s. 22 (Ćwiczenia edukacja polonistyczna).. ZADANIE DLA CHĘTNYCHW tekście znajdź zdania opisujące psa Lampo..

- MidBrainartNapisz w zeszycie kilka zdan o wybranej przygodzie psa lampo.

4 s.17 w kartach pracy.. (1,2,3,4,5 zdań 2012-03-07 12:38:45 Napisz opowiadanie odtwórcze jednej z przygód Adasia Cisowskiego 2011-03-22 18:03:58 Opisz jedną z przygód psa Lampo ?. (Jutro będziemy czytać na Skype) Edukacja matematyczna Utrwalając obliczenia zegarowe wykonaj zadania z kart pracy s. 12 i 5,6,7,8 s.13.. EDUKACJA MATEMATYCZNA 5 - przepisz znaleziony fragment opisujący psa Lampo i podkreśl rzeczowniki i przymiotniki Ćw.. Pod spodem napisz 3-4 zdania, możesz napisać więcej.. (1,2,3,4,5 zdań 2012-03-07 12:38:45 Jak zakończyła się historia o psie Lampo ?. „Było to bardzo miłe, kudłate psisko podobne trochę do szpica, a trochę do owczarka.. Bohaterski czyn Lampa - uratowanie małej Adele i własna śmierć pod kołami lokomotywy.Napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa lampo Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań 0 rozwiązańi czapli.. Kundelek, znany ze swego zamiłowania do podróży pociągiem.. Najbardziej podobała mi się historia z jedzeniem z .O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. Zapisz: Lekcja 08.04.2020 r. Temat: Wielkanoc.. Pies powraca do Marittimy i cudem przeżywa..

Napisz w zeszycie kilka zdań na ten temat.

Opis fabuły.. Pisze mi napisz w zeszycie zakończenie bajki pod tytułem Pies Lampo 2009-03-16 16:03:29 Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza.. Otwórz karty ćwiczeń s. 18 i wykonaj: Ćw.. „O psie, który jeździł koleją" ukazało się w roku 1967.. Książka jest w Polsce lekturą dla klas trzecich szkół podstawowych.. Miał wesoły .Napisz w zeszycie kilka zdań o tym, jak w twoim domu wyglądają przygotowania do świąt.. Wykonaj ćw.. Ćwiczenia s. 67-69 .. Zawiadowca wysyła Lampo do wuja na Sycylię.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opisz jedną przygodę psa Lampo.. W k.pracy wykonaj zad.. Przybywa na stację w Marittimie przypadkiem.. Wyszukaj w wierszu wyrazy z „ż" i je zapisz.. EDUKACJA MATEMATYCZNA: Obliczamy połowy i ćwierci jednostki czasu kalendarzowego.. Proszę zrobić zdjęcie ćw.. .W książce pt. " O psie , który jeźdźił koleją " opisane są przygody psa Lampo, który lubił podróżować pociągami.. Przypomnij sobie czym jest dialog i jak go zapisujemy, następnie ułóż dialog pomiędzy żurawiem i czaplą - możesz wykorzystać niektóre zwroty z wiersza.. Więcej ; O psie, który jeździł koleją - bohaterowieZadanie: napisz w zeszycie opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo Rozwiązanie: pewnego dnia do miasta marittima przyjechał pociągiem pies od razu jego sympatię zdobył Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz kilka zdań na temat psa Lampo.. Utrwalenie wiadomości o poznanych częściach mowy.. daję naj 1 Zobacz odpowiedź .. 9 - napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa Lampo, przyślij, ocenię.. Akcja książki rozgrywa się we Włoszech.. Był to szczęśliwy pies, ale większość jego przygód była smutna..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt