Sprawozdanie z konkursu plastycznego
Miguela Cervantesa w Warszawie.Sprawozdanie z przebiegu konkursu plastycznego pt. „Ptasie tajemnice" Dnia 06 października 2013 r. Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi we współpracy z Nadleśnictwem Łomża ogłosił konkurs przyrodniczy pt. „Ptasie tajemnice" skierowany do uczniów klas V-VI szkół podstawowych i uczniów szkół gimnazjalnych.SPRAWOZDANIE Z PRZEBIEGU KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. ,, NASZA BOMBKA" .. Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły.- Sprawozdanie z konkursu plastycznego „Jesień w koszyku" .. z możliwością .Sprawozdanie z Konkursu Plastycznego Widokówka z Krakowa.. Konkurs plastyczny „Widokówka z Krakowa" zorganizowany został w roku szkolnym 2017/2018 przez Zespół Promocji i Organizacji Imprez Centrum Młodzieży im.. Otrzymaliśmy łącznie 78 prac w wykonaniu przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych oraz młodzieży z gimnazjum.. W konkursie wzięło udział 24 dzieci z klas 1 - 3.. W trakcie trwania akcji w szkole zorganizowali śmy dwa konkursy plastyczne.. Podsumowanie konkursu odbyło się we wtorek 17.10.2017r.Sprawozdanie z XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Przez Łukasz Nikor Nalewajk .. m.in. z Torunia, Bydgoszczy, Włocławka, Nędzy, Łodzi, Wrocławia, Rybnika, Starych Babic, Matczyna jury postanowiło przyznać 7 wyróżnień, 6 nagród III, 6 nagród II i 5 nagród I w kategorii kartka świąteczna oraz 2 równorzędne nagrody w .Sprawozdanie z konkursu plastycznego..

Celem konkursu było promowanie wartości rodzinnych.

Wszystkie prace były piękne, ciekawe i starannie wykonane.. KEN w Dzierżoniowie przystąpiła do realizacji zadań przewidzianych w regulaminie konkursu „Szkolny klub wolontariatu".Sprawozdanie z konkursu plastycznego Author: Marta Last modified by: internet Created Date: 6/8/2015 4:21:00 PM Other titles: Sprawozdanie z konkursu plastycznego .Urząd Gminy Siedlce ul. Asłanowicza 10, 08-110 Siedlce tel.. Uczniowie mieli możliwość korzystania z wielu materiałów plastycznych, dostępnych w świetlicy.. Wpłynęło 19 prac Nagrodzono następujące dzieci: 1 miejsce Katarzyna Kosela kl.2fSprawozdanie z konkursu plastycznego na kartkę wielkanocną .. Maria Owczarek wręczyły dyplomy i wyróżnienia wraz z nagrodami wszystkim laureatom oraz wyróżnionym konkursu plastycznego na kartkę wielkanocną.. Zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na rolę matki w rodzinie, popularyzacja1 Relacja z przebiegu konkursu plastycznego W konkursie plastycznym na temat Niska emisja chcemy oddychać czystym powietrzem oraz Nasza rzeka Noteć nie zaśmiecajmy jej zorganizowanym w ramach projektu Wspieraj lokalnie uczestniczyło sześćdziesięcioro czworo dzieci, w wieku od 6 lat do 12 lat..

Sprawozdanie z przebiegu konkursu plastycznego „STRACHODYNIA" W dniach od 26 października 7 listopada 2011r.

w Przedszkolu Publicznym Nr1 „Stokrotka" w Mrągowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na temat: „Bajki, które znamy i kochamy".Sprawozdanie z przeprowadzonego konkursu plastycznego „ Pomocna dłoń" W październiku 2016 roku Szkoła Podstawowa nr 3 im.. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny , pt. „Portret mojej mamy".. KONKURS PLASTYCZNY-,,BARWY NIEPODLEGŁOŚCI-SERCE DLA POLSKI" .SPRAWOZDANIE Z ROZSTRZYGNIĘCIA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BOMBKI CHOINKOWE W OBRAZACH - SOWY, SÓWKI, SÓWECZKI NA GA ŁĄZKACH CHOINECZKI" Dnia 6 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im.. Anielskiej w Kleszczowie.Sprawozdanie z konkursu plastycznego „Wiosenne owady" Opublikowano 27 maja 2016 | Autor: admin 27 maja 2016 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „Wiosenne owady", który cieszył się, ku naszej radości, dużym zainteresowaniem.Sprawozdanie z konkursu plastycznego „Kartka Wielkanocna" W marcu 2013r.. Pierwszy z nich odbył si ę we wrze śniu, przeznaczony był dla uczniów klas I - VItytułu laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka na talerzu" ..

Organizatorami konkursu było Powiatowe Centrum Pomocy Psychologiczno -Organizatorzy konkursu: Agata Janczura.

Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której głównym tematem była bombka- symbol świąt Bożego Narodzenia w dowolnym formacie, wykonanej przez uczniów techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów.. Przedszkole przystępując do konkursu przyjęło zadania ,Podsumowanie konkursu plastycznego „W stulecie niepodległości" W konkursie zorganizowanym przez Łódzkiego Kuratora Oświaty pierwsze miejsca zajęli Adam Czech ze Szkoły Podstawowej Fundacji „Nasza Szkoła" w Łodzi i Laura Ślęzak z SP w Wielgomłynach.Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu Plastycznego „Polska moja ojczyzna" organizowanego przez nasze przedszkole w ramach obchodów 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.. Załącznik nr 1 do Ogłoszenia konkursowego.. Na konkurs wpłynęło 852 prace uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów, a także z Młodzieżowych .Sprawozdanie z konkursu "Bajki, które znamy i kochamy" 2013. niedziela, 24 marca 2013 10:34 SPRAWOZDANIE Z KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. „BAJKI, KTÓRE ZNAMY I KOCHAMY" Dnia 5.III.2013r.. Załącznik nr 2 do Ogłoszenia konkursowego.. Koordynatorem konkursu w szkole była p.SPRAWOZDANIE Z KONKURSU PLASTYCZNEGO „ SZKOŁA MOICH MARZEŃ" W RAMACH PROJEKTU PROFILAKTYCZNO - WYCHOWAWCZEGO „MAMY MOC ZMIAN" W dniach 10.11.2013 do 14.11.2014 na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewkowie odbył się konkurs dla chętnych uczniów klas I - II oraz oddziałów zerowych pt. „Szkoła moich marzeń".Sprawozdanie z Konkursu Plastycznego „ Wielkanocna pisanka.".

Organizacja w trakcie trwania akcji ogólnoszkolnego konkursu plastycznego na temat bezpiecze ństwa w ruchu drogowym.

Dnia 20 marca 2013 r. w głogowskim Muzeum Archeologiczno - Historycznym nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Wielkanocna pisanka".. Sprawozdanie z konkursu plastycznego „Odblaskowa szkoła" w klasach 1 i 2 W ramach konkursu „Odblaskowa szkoła" w klasach pierwszych i drugich, zorganizowano konkurs plastyczny.. O konkursie dzieci dowiedziały się z plakatu, który został rozwieszony, m.in. w Szkole .1.. Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy za udział wraz z upominkami.Sprawozdanie z konkursu plastycznego „Fryderyk Chopin - nasz słynny polski pianista" .. Fryderyka Chopina, który odbył się w październiku 2015r., zorganizowano w naszej szkole dla klas 2 i 3 konkurs plastyczny pt. „Fryderyk Chopin - nasz słynny polski pianista".sprawozdanie z gminnego xi konkursu plastycznego o janie pawle ii Opublikowano 24 października 2020 przez Administrator SPK Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych i Parafię pw. NMP.. odbył się zorganizowany przez Samorząd Uczniowski konkurs plastyczny pt. „Strachodynia".. uczniowie klas „0" SP nr 31 zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Kartka Wielkanocna", którego organizatorem była Niepubliczna Szkoła Podstawowa o Profilu Językowym im..Komentarze

Brak komentarzy.