Napisz opisz swojego zwierzaka po niemiecku
jest moim ulubionym zwierzakiem .. 2012-09-07 20:28:24; Opis najlepszego dnia z życia po niemiecku 2013-10-09 22:51:35; Napiszecie mi opis pokoju po niemiecku?. Z góry dziękuję !Krótkie i długie formy wypowiedzi po niemiecku, słówka i zwroty po niemiecku, gramatyka języka niemieckiego i praca w Niemczech.Napisz date swoich urodzin po niemiecku 2014-02-26 15:25:33 Opowiadanie o wakacjach po niemiecku 2010-09-07 20:43:31 Napisz krótkie opowiadanie o swoich wakacjach .Proste zdania i frazy w języku niemieckim .. Jest cały brązowy i ma długie uszy.. Uwielbia gdy się go głaszcze.. Po obiedzie spotykam się z .Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Po zajeciach wracam o domu.. Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od „es ist", czyli „jest".. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sieOpisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon..

<J<A<NOpisz swojego zwierzaka po niemiecku .

Jeśli wymienisz swoje sukcesy, zwiększysz szanse na zaproszenie na rozmowę.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. uwielbia jeść marchewkę i jabko.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. w lato lubi przebywac na dworze.. Mam królika który wabi się Maja.. Jest bardzo miły i kochany.. Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Mam opisać swojego psa po niemiecku.. Uwielbia jeść marchewki i jabłka.. ja wam napisze zdania a wy przetlumaczycie poprawnie Mój pies ma na imie Roki.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Napiszecie mi po niemiecku opis dnia i jak sie spedza wolny czas?. Ma czarna sierść/ jest czarny .. Jest cała czarna i ma długie uszy.. Przestawię Wam 10 zwierząt po niemiecku, a w tabelce możecie zobaczyć jakie rodzajniki mają wymienione zwierzaki.Poznaj zwierzęta po niemiecku Przygotowana przez nas lekcja nazwy zwierząt po niemiecku pozwala na poznanie nazw 27 zwierząt po niemiecku..

Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.

Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Pogoda po niemiecku: zwroty.. Mam napisac: - jak się nazywa (Kiara) - ile ma lat (4) - jak wygląda (m…Język polski "oblicza epok" 1.1 zakres rozrzezony str.310 zad.. Pracodawca pomyśli: "Jeśli ten kandydat odnosił sukcesy w poprzedniej pracy, istnieje szansa, że będzie równie skuteczny w mojej firmie".Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !. - bardzo lubi spać i jeść Er ist faul - jest leniwyOpisz swojego zwierzaka .. po niemiecku .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. To świetny sposób na poszerzenie swojego słownictwa w języku niemieckim nie tylko dla początkujących.Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. DAJE NAJ DAJE NAJ DAJE NAJ Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-03-07 17:38:47Szkoda że nie napisałaś jakichś informacji o zwierzaku które masz, albo jakieś zdanka po polsku, więc opiszę swojego kota :) Ich habe eine Katze.. jest przyjacielskim zwierzęciem i lubi dzieci..

Krótkie i proste zdania po niemiecku?

2021-01-11 21:44:14Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Daisy is a Cocker Spaniel, she`s 4 years old and I think, that she is lovely natured and a great family pet.Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Tylko ze ja nie potrafie.. 2013-02-07 19:08:40; Pomożecie napisać opis dnia po niemiecku?. 2011-11-18 13:00:35; Opis jednego dnia w szkole po niemiecku?. 1-22 2021-01-14 14:25:46; Nagrania gwarowe - Polskie teksty gwarowych z ilustracją dźwiękową 2021-01-13 13:07:34; Z czym można porównać obraz pod tytulem Daniel w jaskini lwów .jaką role pelnia lwy i z czym mozna je porównać, i jak sie wiążą z postacią lucką.. Zadanie jest zamknięte.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. biegam(od 17 -19) śr. pływam(od 17 -19) czw.. Najlepsze rozwiązanie.. O 7.45 ide do szkoły.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke..

Maja biega zawsze po domu.Opis zwierzęcia po niemiecku.

Zakres 1 klasa gim.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. Proszę o pomocZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. - ma 8 lat Mietek ist ganze schwarz - Mietek jest cały czarny.. Często biega po domu i ma 2 lata.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. słucham muzyki(od 17 -19)jak napisać CV po niemiecku, aby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną .. warto opisać swoje osiągnięcia.. Jest uwielbiana przez wszystkich domowników.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. 2012-05-27 21:49:29Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. prosze o pomoc Zgłoś nadużycie.. gram na komputerze(od 17 -19) wt..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt