Napisz opowiadanie o przygodzie małego księcia
mając zapas wody zaledwie na osiem dni, możliwie szybko próbuje naprawić silnik.. "Jeśli mnie oswoisz, będziemy siebie nawzajem potrzebować"- te słowa wypowiedziane przez lisa dają nam do zrozumienia, że przyjaźnie .Po awarii silnika samolotu, został zmuszony do lądowania na środku pustyni.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Planeta Małego Księcia była jedyną, którą znała róża.. Postanowił więc wracać.. Twoja praca powinNapisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Zdziwiony swoją nową postacią Mały Książe zastanowił się co będzie dalej robić?. W wypracowaniu Wykaż się znajomością lektury obowiązkowej autorstwa Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słówRozprawka na temat tego, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem, czy rozumem, lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia - takie tematy mieli do wyboru uczniowie ósmych klas szkół podstawowych, którzy pisali w poniedziałek egzamin z języka polskiego.Napisz opowiadanie o dalszych losach małego księcia.odwiedza on.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Pewnego dnia wybiegłam z wioski ze łzami w oczach,biegnąc w stronę jeziora.Gdy już dotarłam zaczełam rozmawiać z wodnymi nimfami.Opowiadając im on panu,którego kocham pogrążyłam się w gębokim smutku.Nie mogłam przestań mówić o tym ,że on postanowił ożenić się z księżną.Z .Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych..

POTRZEBN… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pyta…Mały Ksiaże - opowiadanie.

Gdy przybiegł do Małego Księcia było już za późnoMałemu Księciu zrobiło się bardzo przykro.. Ukąsiła go w nogę.. mam napisać opowiadanie ,, każdy ma swoją górę'' a mam pustke w Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: isiak 11.4.2010 (18:00) opowiadanie na temat wybranego cytatu z Małego Księcia Przedmiot: Język .Lis wyjaśnił Małemu Księciu, co to jest przyjaźń i dał mu do zrozumienia, że nie spada tak sobie z nieba, trzeba o nią dbać i zapobiegać o nią niczym o małą roślinkę lub zwierzątko.. Jak znajdziecie jakiekolwiek błedy piszcie ; )) Małego Księcia spotkałam, kiedy przechadzał się smutny po boisku.. A) prawda.. mam napisać opowiadanie ,, każdy ma swoją górę'' a mam pustke w Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: isiak 11.4.2010 (18:00) opowiadanie na temat wybranego cytatu z Małego Księcia Przedmiot: Język .83% Lądowanie na nowo odkrytej planecie: opowiadanie twórcze z elementami opisu, pisane z pozycji Małego Księcia; 78% Losy Małego Księcia - opowiadanie odtwórcze; 81% Mały Ksiaże - opowiadanie; b/d Mały Książę - Historie; 84% Opowiadanie o innej planecie niż z książki Mały Książę.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów..

UdostępnijNapisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z Różą która przybyła do niego na ziemię.

TEMAT W NAGŁÓWKU.. Książę Opisz wymyśloną planetę na której był mały Książę Dopisz kolejną planetę którą odwiedził Mały Książę Napisz opowiadanie o kolejnej planecie którą odwiedził Mały ksi .Moje spotkanie z Małym Księciem - opowiadanie twórcze z zastosowaniem dialogu.. Napisz opowiadanie o przygodach Mary LennoxNiezbyt długie opowiadanie Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Kubs0n 6.4.2010 (22:41) hel.. Po długich rozmyślaniach o przygodach w dżungli, sporządził rysunek, który przedstawiał słonia, zjedzonego przez węża.W imieniu róży napisz list do Małego Księcia, przekonaj go do powrotu na planetę B-612 2010-01-23 16:17:07 opisz w dziesięciu zdaniach historie miłości róży i małego Księcia 2013-06-05 17:59:00Napisz opowiadanie o przyjaźni.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. Nie wiedziałam kim jest, skąd pochodzi.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Dbał o swój dom, codziennie czyścił wulkany (były one malutkie, ale nieczyszczone mogły wybuchnąć i narobić szkody) i wycinał pędy baobabów (bał się, że .Drugi z zaproponowanych tematów tekstu własnego brzmiał: "Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży..

Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę Mały Książę.Mały Ksiaże - opowiadanie.

Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.W przytoczonym fragmencie tekstu Mały Książę opowiada o swoich relacjach z różą.. Kiedyś mieszkał na maleńkiej planecie B - 612.. Tam przeżywa najbardziej niezwykłą przygodę w swoim życiu i po jakimś czasie, gdy już bezpiecznie powrócił do domu, postanawia ją opisać.. 2011-03-02 19:44:34 Napisz opowiadanie z dialogiem pt. " przygoda w górach" 2011-11-03 15:01:55,,To była najciekawsza przygoda Małego Księcia'' -Napisz opowiadanie z dialogiem co najmniej 30 zdań.. Mały Książe leżał nieruchomo na pustyni, a wokół była głęboka cisza.. A) prawda.. Ona była dla niego najcenniejsza.. Pewnego dnia wieczorem zasypia na piasku o tysiąc mil od zamieszkałych terenów.Dalsze losy Małego Księcia.. Bez chwili namysłu wiedział, że.Mały Książę przybył na naszą planetę z odległej części kosmosu.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę „Mały Książę".. Nie wiemy jak ma na imię, ale możemy odnaleźć pewne wskazówki łączące go z autorem Małego księcia.. Znaczną cześć powieści zajmują wspomnienia Małego Księcia, ale i o nich opowiada nam pilot.Niezbyt długie opowiadanie Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Kubs0n 6.4.2010 (22:41) hel.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Opisz rozstanie małego księcia z pilotem Ułóż dedykację dla przyjaciela, przyjaciółki lub mamy, taty, którą wpiszesz do małego księcia..

Nie wiemy jak ma na imię, ale możemy odnaleźć pewne wskazówki łączące go z autorem Małego księcia.

Le Petit Prince) - powiastka filozoficzna dla dzieci, autorstwa Antoine'a de Saint-Exupéry'ego, wydana w 1943 w Nowym Jorku w wydawnictwie „Reynal & Hitchcock"; przetłumaczona na ponad 300 języków bądź dialektów, sprzedana w ponad 140 milionach egzemplarzy, należy do klasyki światowej literatury.. Mały Książę jest pozycją szczególną również w .Narratorem powieści jest pilot, który wspomina swoje dzieciństwo i opowiada o przeżyciach, sześć lat po wypadku na Saharze.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Przydatność 75% Pewnego dnia odżył we mnie błędny rycerz…-napisz opowiadanie o jednej sytuacji (prawdziwej lub wymyślonej), w której zachowałeś się jak Don Kichot.. Biegłem właśnie do sklepu po nową fascynującą grę do komputera, gdy zobaczyłem jak schodząca z chodnika starsza pani potknęła się i upadła prosto na jezdnię.Correct answers: 2 question: Opowiadanie: Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Chodziła ona do 6 klasy .. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę Mały Książę.. Teraz myślał tylko o Róży.. Nagle cichutko, bezszelestnie z jego ciała ,,wypłynęła" dusza.. W tym czasie pilot naprawił swój motor.. B) fałsz.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Mały Książę (fr.. Dam 15 pkt za to blagam mam malo czasuPrzydatność 65% Na podstawie ballady "Rybka" napisz opowiadanie czyniąc Krysię narratorem.. jAK OCENIACIE TĄ PRACĘ ?. Zapamiętał co mu powiedziała żmija, więc poprosił ją o pomoc.. Kiedyś mieszkał na maleńkiej planecie B - 612..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt